dziś: 2024-03-28

WIEDEŃSKI KONCERT NOWOROCZNY

Podczas gali, na scenie Domu Kultury w Kętach zabrzmiały największe przeboje króla walca - Johanna Straussa, nie zabrakło także popisowych arii
najsłynniejszych operetek "Zemsta nietoperza", "Baron cygański", "Wesoła Wdówka", "Księżniczka Czardasza" oraz "Kraina Uśmiechu". Publiczność mogła usłyszeć m.in.:
Walc "Nad Pięknym Modrym Dunajem", Arię Barinkaya "Wielka sława to żart",
Duet wszech czasów "Usta milczą dusza śpiewa" czy polkę "Tritsch- Tratsch"

Zgromadzenie w sali widowiskowej Domu Kultury Kęty mogli podziwiać  fantastycznych solistów operowych, obdarzonych wspaniałymi głosami. Towarzyszyli im wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie. Koncert programowo nawiązywał do tradycyjnych gali, odbywających się w Wiedniu i cieszył się ogromna popularnością.

Dziękujemy za przybycie !