dziś: 2019-01-19

VI Beskidzki Festiwal Tańca

2019-01-08

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Beskidzkiego Festiwalu Tańca, który odbędzie się  w dniach: 23-24 lutego 2019r. w hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kętach. W ramach tej dwudniowej imprezy odbędą się turnieje prezentujące dwa odmienne kierunki taneczne: Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego i  Przegląd Tańca Nowoczesnego. Na parkiecie będzie można obejrzeć zarówno tańce standardowe jak i latynoamerykańskie oraz nowoczesne: hip-hop, show-dance, jazz. Cyklicznie organizowany do tej pory konkurs taneczny, poszerzony o nowe formy, zajmuje ważną pozycję w kalendarzu imprez ponadregionalnych i jest odpowiedzią na społeczne zapotrzebowanie dla licznych grup tanecznych działających w środowisku lokalnym.

Zgłoszenia przyjmujemy do 16.02.2019 r. za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres dorota.wojewodzic@domkultury.kety.pl  lub osobiście złożone w pok. nr 4 w Domu Kultury w Kętach.

Koordynator: Dorota Wojewodzic, kontakt: 33 844 86 76

Karta zgłoszeniowa oraz regulamin do pobrania poniżej:

Karta zgłoszeniowa