dziś: 2019-05-26

Aktorzy zafundowali nam "Cudowną terapię"

2018-11-18
Niedzielne popołudnie 18 listopada upłynęło pod znakiem "Cudownej terapii" - najnowszej inscenizacji komedii austriackiego dramatopisarza Daniela Glattauera. Otrzymaliśmy ogromną dawkę humoru, błyskotliwych dialogów, zabawnych życiowych sytuacji i trzech wspaniałych kreacji aktorskich Dominiki Ostałowskiej, Artura Pontka oraz Marcina Kwaśnego.
Komedia małżeńska, którą powinni zobaczyć wszyscy, który są, byli lub planują być w związku. Kryzys może przyjść znienacka, nawet po kilkunastu wspólnie przeżytych latach. Co wtedy? Leki na uspokojenie? Nie! Wystarczyło zaaplikować  troje znakomitych aktorów, błyskotliwy tekst i zaskakującą inscenizację.  Nasza publiczność jak zwykle stanęła na wysokości zadania. Sala widowiskowa pękała w szwach, z resztą nic dziwnego - to był naprawdę fantastycznie spędzony czas! 
Dziękujemy za przybycie i widzimy się następnym razem! Już teraz zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem wydarzeń na listopad. W sprzedaży są już także bilety na koncert przedsylwestrowy "Nasza to krew" ---> więcej informacji
powrót do wydarzeń