dziś: 2019-05-26

DNI KĘT 2019

2019-06-14

Dni Kęt  14 - 16 czerwca 2019

Zapraszamy na coroczne obchody święta miasta – Dni Kęt 2019. Trwające trzy dni świętowanie (14 -16 czerwca) obfitować będzie w mnóstwo atrakcji dla wszystkich mieszkańców. Jak co roku na terenach rekreacyjnych przy ul. Sobieskiego (TS Hejnał) specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy wiele ciekawych wydarzeń – od animacji dla dzieci, poprzez kino plenerowe, dyskotekę, kabaret oraz występy gwiazd muzyki rozrywkowej.

Główną atrakcją piątkowego popołudnia będzie Festiwal Kolorów oraz dyskoteka z Radiem Bielsko.

W sobotę na najmłodszych czekać będzie mnóstwo atrakcji. Na estradzie wystąpią również znani, lokalni muzycy. Gwiazdą wieczoru będzie KRZYSZTOF CUGOWSKI wraz z ZESPOŁEM MISTRZÓW.

Będzie to niecodzienny jubileuszowy koncert niekwestionowanej gwiazdy polskiej sceny muzycznej w towarzystwie tak znakomitych muzyków jak Jacek Królik, Robert Kubiszyn, Cezary Konrad i Tomasz Kałwak. 50 lat pracy artystycznej na 100%. Niedziela to czas na rodzinne spędzanie czasu i tutaj nie zabraknie licznych atrakcji i gier dla najmłodszych oraz seansów kina plenerowego. W niedzielę scena należeć będzie do Kabaretu pod Wyrwigroszem.

Wieczorem na estradzie wystąpi LANBERRY, czyli Małgorzata Uścisłowska – polska poiosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka. W 2015 zadebiutowała na rynku fonograficznym singlem „Podpalimy świat”, z którym dotarła do 19. miejsca na AirPlay – Top, liście najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych.

Na uroczyste otwarcie Dni Kęt zapraszamy w  piątek 14 czerwca na kęcki rynek, gdzie młodzież z okolicznych szkół będzie miała okazję wziąć udział w grze miejskiej.

ZAPRASZAMY!    

  

powrót do wydarzeń