dziś: 2019-08-24

Dzień Mamy w Domu Kultury w Kętach

2019-05-20

Bóg nie może być wszędzie, dlatego wynalazł matkę./

Już niedługo Dzień Mamy! Chcemy uczcić to wyjątkowe święto, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa 25 maja 2019 wydarzenie, specjalne dla tych wyjątkowych kobiet. 

Będzie to okazja do zakupienia nietuzinkowego prezentu  na stoiskach rękodzielniczych. Do na bycia będą również eko - kosmetyki, książki, ciasteczka z dedykacją, a nawet voucher na przejazd motocyklowy widokową trasą!

Przygotowaliśmy również liczne animacje, zabawy, a także malowanie mebli z euro palet. Kreatywne spędzanie czasu to podstawa! 25 maja będzie też okazją do zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia w bajkowych kostiumach. Zapraszamy od godziny 10.00!

Dużą atrakcją będą również WARSZTATY (rozpoczęcie o godz. 11.00):

  • BIŻUTERIA Z KABSZONÓW,
  • ŚWIECE Z WOSKU PSZCZELEGO. 

Zadanie "Ręki - dzieło" współfinansowane jest ze środków EFRROW otrzymanych w ramach projektu grantowego pt. "Aktywni lokalnie wzmacniają kapitalnie - edukacyjnie, sportowo i kulturalnie", realizowanego w ramach Poddziałania "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020. 

powrót do wydarzeń