dziś: 2018-11-22

Jarmark Bożonarodzeniowy - karta i warunki zgłoszenia

2018-11-20

UWAGA: termin złożenia kart zgłoszeniowych na Jarmark Bożonarodzeniowy 2018 został przedłużony do 26 listopada 2018 r.

Już dzisiaj serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, a w szczególności twórców ludowych, przedsiębiorców, koła gospodyń wiejskich oraz firmy i instytucje - do skorzystania z możliwości prezentacji oraz sprzedaży swoich wyrobów na Jarmarku Bożonarodzeniowym, który odbędzie się 16 grudnia 2018 r. na Rynku w Kętach. .

Karty zgłoszeniowe ( pobierz tutaj )  można złożyć u Kierownika Działu Administracyjno-Technicznego Domu Kultury w Kętach (ul. Żwirki i Wigury 2A, pokój 110).

Można je również przesłać pocztą elektroniczną na adres: administracja@domkultury.kety.pl

W temacie wiadomości prosimy wpisać: “Jarmark Bożonarodzeniowy 2018”.

Wybór wystawców nastąpi po 26 listopada br.

Uwaga! Kryterium wyboru złożonych ofert nie będzie kolejność zgłoszeń.

Organizator zastrzega sobie prawo wyboru propozycji najatrakcyjniejszych dla charakteru wydarzenia.

Więcej informacji można uzyskać pod nr tel.: (33) 844 86 81