dziś: 2019-02-23

Nasze Brzdące w Mini Zoo

2018-07-02

Na zakończenie roku w Klubie Brzdąca działającym przy Domu Kultury w Kętach, postanowiliśmy zorganizować rodzinną wycieczkę. Mimo kapryśnej pogody, fantastycznie spędziliśmy dzień w Mini Zoo "Kucyk" w Inwałdzie. 

Jedną z największych atrakcji był przejazd ciuchcią spod DK aż do Inwałdu. Rodzinne Parki w Mini ZOO "KUCYK" położone są na malowniczych pagórkach u podnóża Beskidu Małego, ze wszech stron otoczone zagajnikami i rzeczką. Piękna lokalizacja sprawiła, że spacer po Mini Zoo był przyjemny, orzeźwiający oraz bardzo pouczający. Na miejscu podziwialiśmy zarówno mniejszych podopiecznych placówki, m.in. jeżozwierze, ostronosy, wiewiórki, kapibary, jak i większe okazy - kuce, osiołki, alpaki i wiele, wiele innych. Każdy z uczestników miał sposobność nakarmienia milusińskich specjalnie przygotowaną karmą. 

Atrakcjom nie było końca - „Małpi gaj” z basenem wypełnionym piłeczkami, dmuchana zjeżdżalnia, trampoliny, huśtawki, „koniki”, piaskownica, tory przeszkód! Strzelanie z łuku, przeciąganie liny, skoki w workach, czyli rodzinne atrakcje, które wywołały uśmiechy na twarzach naszych najmłodszych. 

powrót do wydarzeń