dziś: 2024-03-29

PODSUMOWANIE SEZONU ARTYSTYCZNEGO SZKÓŁEK MUZYCZNYCH I PLASTYCZNEJ 2018/2019

Dnia 18.06.2019 roku obyło się oficjalne zakończenie sezonu szkółek muzycznych i plastycznych w sezonie artystycznym 2018/2019. Dzieci miały okazję przedstawić swoje talenty i pochwalić się nimi w szerszym gronie odbiorców.

Z zajęć plastycznych w tym roku korzystało ponad 100 dzieci. Mali artyści rozwijali swoje talenty i odkrywali piękno i niezwykłość twórczości plastycznej. W Domu Kultury odbył się wernisaż wystawy prac, które powstały w tym sezonie artystyczno-kulturalnym. Chcemy serdecznie podziękować instruktorom – Pani Beacie Mercie oraz Panu Dominikowi Rogusowi -  pod okiem których dzieci mogły wykazać się swoją twórczością i szlifować umiejętności.

Podczas sezonu 2018/2019 dzieci z sekcji plastycznej osiągnęły liczne sukcesy;

XVIII Powiatowy Konkurs Plastyczny -Tradycje świąteczne i noworoczne

,,Hej kolęda ,kolęda..."

Nagrody otrzymali: Aleksandra Romik, Oliwia Łata i Mateusz Nikiel.

Wyróżnienie - Klaudia Gabryś

XXVI Miedzynarodowy Konkurs Plastyczny ,,Mieszkam w Beskidach ."

Wyróżnienia otrzymały: Karolina Chrostek, Lidia Kruczalak i Julia Kajdas.

IX Powiatowy Konkurs Plastyczny ,,Lubię smoki. "

Wyróżnienie - Gabriela Stawowczyk, Klaudia Gabryś

W tym roku młodzi piosenkarze i instrumentaliści postanowili połączyć siły i stworzyć wspólny koncert. Cała sala widowiskowa odbyła podróż, której celem było przedstawienie muzyki z różnych zakątków świata. Cała grupa spisała się wyśmienicie, a goście nagrodzili ich gromkimi brawami. Wszyscy uczniowie szkółek otrzymali dyplomy, wraz z gratulacjami od instruktorów.

Serdecznie dziękujemy występującym ze szkółki instrumentalnej w składzie;

KEYBOARD: Klaudia Kubińska, Jakub Żywioł, Mateusz Nikiel, Erwin Malarz, Jakub Pilarczyk

FORTEPIAN: Julita Żondlak, Natalia Boba, Wiktoria Szombara, Antoni Billik , Mateusz Stańczak, Bartosz Gałuszka, Makary Grad, Karolina Zątek, Maria Plewniak, Filip Żondlak, Piotr Nikiel, Natalia Puchała

AKORDEON: Jakub Głód

SKRZYPCE: Wiktoria Krężel

GITARA: Łukasz Chwierut, Łucja Chylaszek

FLET: Edyta Klęczar, Hanna Pękala, Alicja Gabryś

oraz szkółki WOKALNEJ w składzie: Natalia Bryndza, Lena Dubiel, Wiktoria Kanik, Wiktoria Kula, Zofia Milcarek, Zuzanna Milcarek, Hanna Pękala, Adrianna Słonka, Karolina Wójciak, Julia Mrozik, Małgorzata Słowiak, Wiktoria Płonka , Natalia Matejko, Nikola Hatala, Amelia Tomala, Marta Florczak, Emilia Kwiatkowska, Marcelina Kruczała, Julia Piekiełko

Chcemy również w szczególności podziękować instruktorom, bez których koncert nie byłby w stanie się odbyć. Dziękujemy za zaangażowanie, włożone w naukę serce i zaszczepienie naszym młodym artystom miłości do muzyki.

SKRZYPCE - Agnieszka Niemczyk

PIANINO I AKORDEON - Maria Kozieł

FLET – Katarzyna Wojszczyk

GITARA - Remigiusz Hadka

KEYBOARD - Leon Majkut

ZAJĘCIA WOKALNE - Aleksandra Stępień

Wszystkim dzieciom, które brały udział u zajęciach artystycznych gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów, a chętnych do rozpoczęcia przygody z plastyką, bądź muzyką w sezonie 2019/2020 zapraszamy na zapisy we wrześniu.