dziś: 2024-03-19

PRZEGLĄD PIOSENKI ŻEGLARSKIEJ I SZANTOWEJ EKO-Twórcy w EKO-Klimacie 2017

Do Przeglądu zgłosiło się czterech wykonawców: solista Krzyś Jędrysek, który zaśpiewał dwa utwory pt.: "Bum cyk cyk" oraz "Pacyfik", zespół Aniołki Feliksa z ZSG nr 1 w Kętach, Zgodne Głosy z Jedynki z ZSG nr 1 w Kętach oraz 7 Drużyna Wędrownicza "Zewsząd" z Hufca ZHP w Kętach.

Aniołki Feliksa to zespół występujący od wielu lat. Instruktorem grupy jest Pani Małgorzata Czech. Zespół zaprezentował piosenki pt.: "Hej me Bałtyckie morze" oraz "Cholerny sztorm".

Zgodne Głosy z Jedynki - zespół liczy 12 osób. Instruktorem jest Pani Elżbieta Sztefko.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom przeglądu,

Zapraszamy do fotorelacji: KLIKNIJ TUTAJ

Dom Kultury w Kętach zaprasza dzieci i młodzież do udziału w Przeglądzie Piosenki Żeglarskiej i Szantowej, który odbędzie się 03.06.2017 r. podczas imprezy plenerowej "Dzień Dziecka z Pippi Langstrumpf".
Przegląd odbędzie się o godz. 16.30 na scenie plenerowej DK.

Tegoroczny Dzień Dziecka w Domu Kultury w Kętach kojarzyć się będzie naszym milusińskim z postacią Pippi Langstrumpf, podróżami, przygodą oraz muzyką żeglarską i szantową. Liczymy na to, że to właśnie dzieci stworzą w dniu swojego święta program artystyczny dla swoich rówieśników. Zachęcamy zatem gorąco do udziału w Przeglądzie Piosenki Żeglarskiej i Szantowej. Jego głównym celem jest włączenie się w obchody Międzynarodowego Dnia Dziecka. Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy za udział  oraz drobne upominki.

Regulamin Przeglądu Piosenki Żeglarskiej i Szantowej

Karta zgłoszenia do Przeglądu

Sponsor główny:

logo gaz

Sponsorem głównym jest GAZ-SYSTEM S.A.
Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. jest spółką strategiczną dla polskiej gospodarki, odpowiedzialną za przesył gazu ziemnego oraz zarządzanie najważniejszymi gazociągami w Polsce. GAZ-SYSTEM S.A. planuje rozbudowę sytemu gazociągów przesyłowych na terenie południowej Polski. Jednym z ważniejszych projektów jest budowa gazociągu wysokiego ciśnienia relacji Skoczów - Komorowice - Oświęcim, który wzmocni bezpieczeństwo energetyczne Polski oraz zwiększy ilości transportowanego gazu na potrzeby odbiorców zlokalizowanych na Podbeskidziu. Zakończenie budowy gazociągu zaplanowane jest na 2021 rok. Inwestycje GAZ-SYSTEM S.A. realizowane są z poszanowaniem środowiska naturalnego oraz z zastosowaniem nowoczesnych technologii i systemów zabezpieczeń. Więcej informacji o firmie pod adresem: www.gaz-system.pl

informacji o przeglądzie udziela - Marta Koczur, 33/844 86 77, marta.koczur@domkultury.kety.pl