dziś: 2019-05-26

Rodzinny Rajd Rowerowy 2019

2019-06-01

Zapraszamy do udziału w kolejnym Rodzinnym Rajdzie Rowerowym organizowanym przez Dom Kultury w Kętach. W tym roku wyruszamy 1 czerwca 2019! Na uczestników czekają: przygoda, piękne widoki, rodzinna sobota w sportowym EKO-klimacie, a także coś pysznego na mecie! Trasa to prawie 22 km na terenach Gminy Kęty. Jak co roku przewidujemy nagrody dla Najmłodszego i Najstarszego Uczestnika Rajdu, a także dla Najliczniejszej Rodziny.

Rodzinny Rajd Rowerowy zorganizowany pod patronatem Burmistrza Gminy Kęty.

Ahoj Przygodo!

TERMIN: 1 czerwca 2019

AKREDYTACJA:

Dorośli - 12 zł

Uczestnicy 10 - 18 lat - 5 zł

Uczestnicy do 10 lat - bezpłatnie

ZAPISY DO 23 MAJA 2019 W POKOJU NR 2 W DOMU KULTURY W KĘTACH.

Cena obejmuje:

• pamiątkową koszulkę,
  • mapę Rajdu
  • bezpłatny poczęstunek po zakończeniu Rajdu,
  • ubezpieczenie.

KARTA ZGŁOSZENIOWA

Partnerzy:

Straż Miejska w Kętach, Komisariat Policji w Kętach, Ochotnicza Straż Pożarna w Witkowicach, Grupa Ratownictwa Medycznego OSP Kęty - Podlesie

SPONSOREM GŁÓWNYM WYDARZENIA JEST OPERATOR GAZOCIĄGÓW PRZESYŁOWYCH GAZ-SYSTEM S.A.

Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM jest spółką odpowiedzialną za przesył gazu ziemnego oraz zarządzanie najważniejszymi gazociągami w Polsce. Na terenie gminy Kęty GAZ-SYSTEM realizuje kluczową inwestycję, tj. gazociąg Skoczów - Komorowice - Oświęcim.

Ważną korzyścią dla gminy będzie odprowadzany corocznie podatek od nieruchomości. Będzie to kwota regularnie wpływająca do budżetu, którą można przeznaczyć na potrzeby mieszkańców i społeczności lokalnych.

Wszystkie inwestycje GAZ-SYSTEM są prowadzone z zastosowaniem nowoczesnych technologii i systemów zabezpieczeń oraz z poszanowaniem środowiska naturalnego i praw wszystkich interesariuszy.

Więcej informacji na stronie: www.gaz-system.pl

Znalezione obrazy dla zapytania gaz system