dziś: 2018-12-18

Uniwersytet Pierwszego Wieku - WAŻNE INFORMACJE

2018-09-27

Gmina Kęty wraz z Uniwersytetem Rolniczym im. Hugona Kołłątaja w Krakowie ogłasza nabór na zajęcia Uniwersytetu Pierwszego Wieku. Nasi studenci, pod okiem wykładowców, będą brać udział w wykładach, ćwiczeniach, a także wycieczkach dydaktycznych. Spotkania odbywać się będą raz w miesiącu w wybraną sobotę.

Tegoroczny kierunek to Bioróżnorodność fauny i flory.

Uniwersytet zachęci dzieci do nauki, rozwinie ich pasje, wzbogaci wiedzę oraz połączy świat akademicki z dziecięcą ciekawością. Poprzez kontakt z autorytetami i specjalistami z różnych dziedzin, dzieci od najmłodszych lat będą mogły poszerzać swoje zainteresowania oraz umiejętność twórczego myślenia. Przed małymi studentami rok wyzwań, nowych znajomości a także niezapomnianych wrażeń.

Studentem Uniwersytetu Pierwszego Wieku może zostać każde dziecko w wieku od 10 do 13 lat uczęszczające do szkoły podstawowej z terenu gminy Kęty.
Warunkiem uczestnictwa w programie jest zgłoszenie dziecka przez rodziców lub prawnych opiekunów. Zgłoszenia dokonuje się poprzez wypełnienie i złożenie formularza rekrutacyjnego na dzienniku podawczym Urzędu Gminy Kęty.
Jednorazowa opłata za udział w zajęciach wynosi 50 zł za rok akademicki.
Zapisy będą prowadzone od 10 września aż do wyczerpania miejsc. O wpisie na listę studentów Uniwersytetu Pierwszego Wieku będzie decydowała kolejność zgłoszeń.

JEDNORAZOWA OPŁATA WYNOSI 50 zł PŁATNA:

• W KASIE DOMU KULTURY W KĘTACH,
  • PRZELEWEM NA KONTO BANKOWE DOMU KULTURY W KĘTACH (dotyczy osób, które już są zapisane)

Śląski Bank Spółdzielczy Silesia w Katowicach
Oddział w Kętach

UWAGA! Poprzednie konto jest nieaktualne!

Liczba miejsc jest ograniczona!
Więcej informacji pod numerem tel. 33 844 76 00 wew. 142
Formularz rekrutacyjny do pobrania poniżej.

FORMULARZ