dziś: 2018-12-18

Uniwersytet Pierwszego Wieku - WAŻNE INFORMACJE

2018-09-27

Gmina Kęty wraz z Uniwersytetem Rolniczym im. Hugona Kołłątaja w Krakowie ogłasza nabór na zajęcia Uniwersytetu Pierwszego Wieku. Nasi studenci, pod okiem wykładowców, będą brać udział w wykładach, ćwiczeniach, a także wycieczkach dydaktycznych. Spotkania odbywać się będą raz w miesiącu w wybraną sobotę.


Tegoroczny kierunek to Bioróżnorodność fauny i flory.


Uniwersytet zachęci dzieci do nauki, rozwinie ich pasje, wzbogaci wiedzę oraz połączy świat akademicki z dziecięcą ciekawością. Poprzez kontakt z autorytetami i specjalistami z różnych dziedzin, dzieci od najmłodszych lat będą mogły poszerzać swoje zainteresowania oraz umiejętność twórczego myślenia. Przed małymi studentami rok wyzwań, nowych znajomości a także niezapomnianych wrażeń.


Studentem Uniwersytetu Pierwszego Wieku może zostać każde dziecko w wieku od 10 do 13 lat uczęszczające do szkoły podstawowej z terenu gminy Kęty. 
Warunkiem uczestnictwa w programie jest zgłoszenie dziecka przez rodziców lub prawnych opiekunów. Zgłoszenia dokonuje się poprzez wypełnienie i złożenie formularza rekrutacyjnego na dzienniku podawczym Urzędu Gminy Kęty.
Jednorazowa opłata za udział w zajęciach wynosi 50 zł za rok akademicki.
Zapisy będą prowadzone od 10 września aż do wyczerpania miejsc. O wpisie na listę studentów Uniwersytetu Pierwszego Wieku będzie decydowała kolejność zgłoszeń.

JEDNORAZOWA OPŁATA WYNOSI 50 zł PŁATNA:

  • W KASIE DOMU KULTURY W KĘTACH,
  • PRZELEWEM NA KONTO BANKOWE DOMU KULTURY W KĘTACH (dotyczy osób, które już są zapisane) 

Śląski Bank Spółdzielczy Silesia w Katowicach
Oddział w Kętach
76 8437 0002 0014 0728 4459 0001

UWAGA! Poprzednie konto jest nieaktualne! 


Liczba miejsc jest ograniczona!
Więcej informacji pod numerem tel. 33 844 76 00 wew. 142
Formularz rekrutacyjny do pobrania poniżej.

FORMULARZ

powrót do wydarzeń