V Beskidzki Festiwal Tańca - WYNIKI
W dniach 24-25.02.2018 r. odbył się V Beskidzki Festiwal Tańca pod patronatem Burmistrza Gminy Kęty oraz honorowym patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego.
Poniżej prezentujemy wyniki z drugiego dnia festiwalu- V Przeglądu Tańca Nowoczesnego. Dziękujemy uczestnikom za przybycie, a zwycięzcom gratulujemy!
BLOK I
JAZZ SOLIŚCI do 12 lat
I m-ce: Maja Cybulska ze szkoły tańca D WAY OF LIFE z Tychów, instruktor/choreograf: Dominika Cybulska/Adrianna Patłaszyńska
II m-ce: Paulina Cichy, Szkoła Tańca CUBANA z Bielska-Białej, instruktor: Ola Jurczak
III m-ce: Kaja Borowiec, Szkoła Tańca i Ruchu SOUL DANCE – Dębica, instruktor/choreograf: Izabela Wójcik i Paulina Bester/Aneta Bury
IV m-ce: Zofia Lorenc, D WAY OF LIFE z Tychów, instruktor/choreograf: Dominika Cybulska/Paweł Michno
V m-ce: Maja Machnicka, Szkoła Tańca CUBANA z Bielska-Białej, instruktor: Ola Jurczak
VI m-ce: Marcin Szamota, D WAY OF LIFE z Tychów, instruktor: Dominika Cybulska
JAZZ DUETY do 12 lat
I m-ce: Maja Cybulska i Zofia Lorenc, D WAY OF LIFE z Tychów, instruktor: Dominika Cybulska
II m-ce: Kinga Stolarczyk i Emilia Brandys, GRAWITACJA Dance Academy z Oświęcimia, instruktor/choreograf: Dariusz Keller/ Patrycja Keller-Wykręt
III m-ce: Julia Kohut i Iwona Sitek, Studio Tańca RELEVE – Cieszyn, instruktor: Ola Jurczak
IV m-ce: Alicja Dziuba i Nadia Kiermacz, MDK Rybnik, instruktor: Marzena Butyłkin
V m-ce: Malwina Mikusek i Klaudia Marek, MDK Rybnik, instruktor: Marzena Butyłkin
VI m-ce: Nina Żarow i Maja Baranowska, Szkoła Tańca CUBANA z Bielska-Białej, instruktor: Ola Jurczak
JAZZ GRUPY do 12 lat
I m-ce: Formacja ze Szkoły Tańca CUBANA, Bielsko-Biała, instruktor: Ewa Czubińska
II m-ce: PERŁY, Studio Tańca RELEVE – Cieszyn, instruktor: Ola Jurczak
III m-ce: Rewia Dziecięco-Młodzieżowa DINO – Grupa MAŁE DINO, Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu DINO z Andrychowa, instruktor: Stefania Mrawczyńska i Danuta Mrawczyńska
IV m-ce: CRAZY KIDS, ZSS w Roczynach, instruktor: Sylwia Balon
V m-ce: Rewia Dziecięco-Młodzieżowa DINO – Grupa DINUSIE 1, Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu DINO z Andrychowa, instruktor: Stefania Mrawczyńska i Danuta Mrawczyńska
HIP HOP SOLIŚCI do 12 lat
I m-ce: Dominika Glajcar, Agencja Artystyczna BRAWO z Cieszyna, instruktor: David Bawor
II m-ce: Martyna Bogdanowicz, Studnio Ruchu i Tańca SZOK z Jastrzębia Zdroju, instruktor: Katarzyna Nowak
III m-ce: Maria Rzepka, Fundacja Edukacji i Rozwoju Tańca LATINO, Żabno, instruktor: Krzysztof Strada
IV m-ce: Emilia Król, Fundacja Edukacji i Rozwoju Tańca LATINO, Żabno, instruktor: Krzysztof Strada
V m-ce: Amelia Grycz, Agencja Artystyczna BRAWO z Cieszyna, instruktor: David Bawor
HIP HOP DUETY do 12 lat
I m-ce: Antonina Szott i Magdalena Michalak, Studnio Ruchu i Tańca SZOK z Jastrzębia Zdroju, instruktor: Katarzyna Nowak
II m-ce: Maja Matusik i Tola Gabryś, Studnio Ruchu i Tańca SZOK z Jastrzębia Zdroju, instruktor: Katarzyna Nowak
III m-ce: Maja Hrapkowicz i Martyna Ryłko, Dom Kultury w Kętach, instruktor: Katarzyna Nycz
IV m-ce: Martyna Sztuchlik i Roxana Kopiec, Agencja Artystyczna BRAWO z Cieszyna, instruktor: David Bawor
V m-ce: Gabriela Kądziołka i Julia Biłko, Agencja Artystyczna BRAWO z Cieszyna, instruktor: David Bawor
VI m-ce: Julia Korus i Julia Merchut, Fundacja Edukacji i Rozwoju Tańca LATINO, Żabno, instruktor: Krzysztof Strada
VII m-ce: Szymon Padło i Oskar Góral, Fundacja Edukacji i Rozwoju Tańca LATINO, Żabno, instruktor: Krzysztof Strada
HIP HOP GRUPY do 12 lat
I m-ce: GRW KIDS, GRAWITACJA Dance Academy z Oświęcimia, instruktor/choreograf: Dariusz Keller/ Piotr Kapusta
II m-ce: SZOK DZIECI, Studnio Ruchu i Tańca SZOK z Jastrzębia Zdroju, instruktor: Katarzyna Nowak
III m-ce: AXEL BANG, SP nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Chrzanowie, instruktor: Anna Zielonka i Zuzanna Raczyńska
IV m-ce: SZOK POTWORKI, Studnio Ruchu i Tańca SZOK z Jastrzębia Zdroju, instruktor: Barbara Pieroń
V m-ce: COOKIE BEAT MINI, Dom Kultury w Kętach, instruktor: Katarzyna Nycz
SHOW DANCE SOLIŚCI do 12 lat
I m-ce: Amelia Szałęga, Szkoła Tańca i Ruchu SOUL DANCE – Dębica, instruktor/choreograf: Izabela Wójcik/Paulina Bester
II m-ce: Karolina Olszewska, Szkoła Tańca i Ruchu SOUL DANCE – Dębica, instruktor/choreograf: Izabela Wójcik/Agnieszka Wójcik-Dziadosz
III m-ce: Kaja Borowiec, Szkoła Tańca i Ruchu SOUL DANCE – Dębica, instruktor: Izabela Wójcik
SHOW DANCE DUETY do 12 lat
I m-ce: Amelia Szałęga i Karolina Olszewska, Szkoła Tańca i Ruchu SOUL DANCE – Dębica, instruktor/choreograf: Izabela Wójcik/Paulina Bester
II m-ce: Maja Wawrzyczny i Martyna Maksymiuk, Studnio Ruchu i Tańca SZOK z Jastrzębia Zdroju, instruktor: Katarzyna Nowak
III m-ce: Tatiana Wrona i Inzez Garczarek, MDK Rybnik, instruktor: Marzena Butyłkin
SHOW DANCE GRUPY do 12 lat
I m-ce: SZOK ART DZIECI, Studnio Ruchu i Tańca SZOK z Jastrzębia Zdroju, instruktor: Katarzyna Nowak
II m-ce: RDS ONE, ROYAL Dance Studio, Trzebinia, instruktor: Sylwia Wijas
III m-ce: SZOK DZIECI, Studnio Ruchu i Tańca SZOK z Jastrzębia Zdroju, instruktor: Katarzyna Nowak
IV m-ce: FIGIEL, MDK Rybnik, instruktor: Marzena Butyłkin
BLOK II
JAZZ SOLIŚCI 13-15 lat
I m-ce: Wanessa Bednarz, MDK Rzeszów, instruktor/choreograf: Katarzyna Łukowicz/Paweł Michno
II m-ce: Nadia Śliwa, Szkoła Tańca i Ruchu SOUL DANCE – Dębica, instruktor/choreograf: Izabela Wójcik/Adrianna Patłaszyńska
III m-ce: Nadia Sikora, Studio Tańca RELEVE – Cieszyn, instruktor: Ola Jurczak
IV m-ce: Liwia Wołek, D WAY OF LIFE z Tychów, instruktor/choreograf: Dominika Cybulska/Maciej Cierzniak
V m-ce: Maja Wolak, D WAY OF LIFE z Tychów, instruktor/choreograf: Dominika Cybulska/Paweł Michno
JAZZ DUETY 13-15 lat
I m-ce: Maja Wolak i Amanda Bociąga, D WAY OF LIFE z Tychów, instruktor: Dominika Cybulska
II m-ce: Nina Gawlak i Martyna Bednarczyk, Studio Tańca RELEVE – Cieszyn, instruktor: Ola Jurczak
III m-ce: Maja Sobol i Olga Sobol, Szkoła Tańca CUBANA, Bielsko-Biała, instruktor: Ola Jurczak
IV m-ce: Paulina Mańczyk i Ola Zinkowska, MDK Rybnik, instruktor: Marzena Butyłkin
V m-ce: Natalia Holona i Wiktoria Kuchcik, DK w Rybniku-Niedobczycach, instruktor: Martyna Jarosz
VI m-ce: Kamila Saferba i Zuzanna Młynarczyk, GOK w Wieprzu, instruktor: Anna Rudek i Justyna Kozioł
HIP HOP SOLIŚCI 13-15 lat
I m-ce: Weronika Osińska, GRAWITACJA Dance Academy, Oświęcim, instruktor: Patrycja Keller-Wykręt
II m-ce: Milena Bertin, Agencja Artystyczna BRAWO z Cieszyna, instruktor: David Bawor
III m-ce: Nina Czaja, Agencja Artystyczna BRAWO z Cieszyna, instruktor: David Bawor
IV m-ce: Natalia Kumięga, Fundacja Edukacji i Rozwoju Tańca LATINO, Żabno, instruktor: Krzysztof Strada
V m-ce: Pola Gibiec, Agencja Artystyczna BRAWO z Cieszyna, instruktor: David Bawor
HIP HOP DUETY 13-15 lat
I m-ce: Weronika Osińska i Ewa Mrzygłód, GRAWITACJA Dance Academy, Oświęcim, instruktor/choreograf: Dariusz Keller/Patrycja Keller-Wykręt
II m-ce: Paulina Ryłko i Sara Glajcar, Agencja Artystyczna BRAWO z Cieszyna, instruktor: David Bawor
III m-ce: Pola Gibiec i Milena Bertin, Agencja Artystyczna BRAWO z Cieszyna, instruktor: David Bawor
IV m-ce Natalia Kumięga i Emilia Król, Fundacja Edukacji i Rozwoju Tańca LATINO, Żabno, instruktor: Krzysztof Strada
HIP HOP GRUPY 13-15 lat
I m-ce: SZOK JUNIORZY, Studnio Ruchu i Tańca SZOK z Jastrzębia Zdroju, instruktor: Katarzyna Nowak
II m-ce: GRW TEENS, GRAWITACJA Dance Academy, Oświęcim, instruktor/choreograf: Dariusz Keller/Piotr Kapusta
III m-ce: COOKIE BEAT, Dom Kultury w Kętach, instruktor: Katarzyna Nycz
IV m-ce: RDS KING, ROYAL Dance Studio, Trzebinia, instruktor: Sylwia Wijas
V m-ce: BOUNTY CREW, FUNKY FREE Dance Studio Kraków, instruktor: Magdalena Gołąb
VI m-ce ex aequo:
MASTER OF HIP HOP, Fundacja Edukacji i Rozwoju Tańca LATINO, Żabno, instruktor: Krzysztof Strada
DARK CREW, FUNKY FREE Dance Studio Kraków, instruktor: Diana Król
IMPULS TEAM, Studio Tańca i Fitness IMPULS z Wadowic, instruktor: Natalia Widlarz
UNLIMITED, Agencja Artystyczna BRAWO z Cieszyna, instruktor: David Bawor
SHOW DANCE SOLIŚCI 13-15 lat
I m-ce: Nadia Śliwa, Szkoła Tańca i Ruchu SOUL DANCE – Dębica, instruktor/choreograf: Izabela Wójcik/Paweł Michno
II m-ce: Wanessa Bednarz, MDK Rzeszów, instruktor/choreograf: Katarzyna Łukowicz/Paweł Michno
III m-ce: Oliwia Szela, Szkoła Tańca i Ruchu SOUL DANCE – Dębica, instruktor/choreograf: Izabela Wójcik/Paweł Michno
IV m-ce: Kinga Janik, MDK Rybnik, instruktor: Marzena Butyłkin
V m-ce: Sandra Wierzgoń, Studnio Ruchu i Tańca SZOK z Jastrzębia Zdroju, instruktor: Katarzyna Nowak
VI m-ce: Karina Zimny, SP nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Chrzanowie, instruktor: Anna Zielonka
VII m-ce: Oliwia Wygoda, SP nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Chrzanowie, instruktor: Sylwia Wijas
SHOW DANCE DUETY 13-15lat
I m-ce: Nadia Śliwa i Oliwia Szela, Szkoła Tańca i Ruchu SOUL DANCE – Dębica, instruktor/choreograf: Izabela Wójcik, Paulina Bester/Paweł Michno
II m-ce: Kornelia Kłys i Martyna Josypów, Szkoła Tańca i Ruchu SOUL DANCE – Dębica, instruktor/choreograf: Izabela Wójcik/Agnieszka Wójcik-Dziada
III m-ce: Wiktoria Groborz i Kinga Janik, MDK Rybnik, instruktor: Marzena Butyłkin
SHOW DANCE GRUPY 13-15 lat
I m-ce: MINI FORMACJA SOUL DANCE JUNIORZY, Szkoła Tańca i Ruchu SOUL DANCE – Dębica, instruktor/choreograf: Izabela Wójcik, Edyta Mędrek-Śliwa/Paweł Michno
II m-ce: FORMAT, MDK Rybnik, instruktor: Marzena Butyłkin
III m-ce: PERŁY, Studio Tańca RELEVE, Cieszyn, instruktor: Ola Jurczak
IV m-ce: AXEL SHOW, SP nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Chrzanowie, instruktor: Anna Zielonka i Sylwia Wijas
V m-ce: SZOK JUNIORZY, Studnio Ruchu i Tańca SZOK z Jastrzębia Zdroju, instruktor: Katarzyna Nowak
VI m-ce: EXTREME, GOK w Polance Wielkiej, instruktor: Anna Dębska
BLOK III
JAZZ SOLIŚCI pow. 15 lat
I m-ce: Małgorzata Szczepańska, D WAY OF LIFE z Tychów, instruktor: Dominika Cybulska
II m-ce: Izabela Mazur, Szkoła Tańca i Ruchu SOUL DANCE – Dębica, instruktor/choreograf: Izabela Wójcik, Paula Bester/Paweł Michno
III m-ce: Klaudia Rąba, GRAWITACJA Dance Academy, Oświęcim, instruktor/choreograf: Dariusz Keller/Patrycja Keller-Wykręt
IV m-ce: Aleksandra Tobiczyk, GRAWITACJA Dance Academy, Oświęcim, instruktor/choreograf: Dariusz Keller/Patrycja Keller-Wykręt
V m-ce: Gloria Armata, GRAWITACJA Dance Academy, Oświęcim, instruktor/choreograf: Dariusz Keller/Patrycja Keller-Wykręt
JAZZ GRUPY pow. 15 lat
I m-ce: GRW JAZZ ONE, GRAWITACJA Dance Academy, Oświęcim, instruktor/choreograf: Dariusz Keller/Patrycja Keller-Wykręt
II m-ce: IMAGINE, Szkoła Tańca CUBANA, Bielsko-Biała, instruktor: Ola Jurczak
III m-ce: REWIA DZIECIĘCO-MŁODZIEŻOWA DINO, Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu DINO w Andrychowie, instruktor: Sylwia Balon i Danuta Mrawczyńska
DUETY pow. 15 lat
I m-ce: Izabela Mazur i Paulina Bester, Szkoła Tańca i Ruchu SOUL DANCE – Dębica, instruktor: Aneta Bury
II m-ce: Natasza Karoń i Zuzanna Wites, D WAY OF LIFE z Tychów, instruktor/choreograf: Dominika Cybulska/Luciano di Natale
III m-ce: Gloria Armata i Maryla Podlasek, Szkoła Tańca i Ruchu SOUL DANCE – Dębica, instruktor/choreograf: Izabela Wójcik/Paulina Bester
IV m-ce: Wiktoria Grzesło i Patrycja Grzesło, GOK w Polance Wielkiej, instruktor: Anna Dębska
V m-ce: Wiktoria Kruczek i Daria Cebula, Publiczne Gimnazjum nr 1 w Chrzanowie, instruktor: Anna Zielonka
VI m-ce: Gabriela Zajączek i Maja Jeżowska, CHERRY Fitness Club Kęty, instruktor: Sylwia Walczak
HIP HOP SOLIŚCI pow. 15 lat
I m-ce: Aleksandra Burliga, Publiczne Gimnazjum nr 1 w Chrzanowie, instruktor: Anna Zielonka
II m-ce: Wiktoria Kruczek, Publiczne Gimnazjum nr 1 w Chrzanowie, instruktor: Sylwia Wijas
III m-ce: Gabriela Zajączek, CHERRY Fitness Club Kęty, instruktor: Sylwia Walczak
IV m-ce: Majka Jeżowska, CHERRY Fitness Club Kęty, instruktor: Sylwia Walczak
HIP HOP GRUPY pow. 15 lat
I m-ce: NO LIMITS, Studnio Ruchu i Tańca SZOK z Jastrzębia Zdroju, instruktor: Katarzyna Nowak
II m-ce: SO WHAT??, Szkoła Tańca CUBANA, Bielsko-Biała, instruktor: Dorota Rychta
III m-ce: AXEL CREW, Publiczne Gimnazjum nr 1 w Chrzanowie, instruktor: Anna Zielonka i Sylwia Wijas
IV m-ce: GRW TEAM, GRAWITACJA Dance Academy, Oświęcim, instruktor/choreograf: Dariusz Keller/Natalia Borek
V m-ce: BLACK ROYAL, FUNKY FREE Dance Studio Kraków, instruktor: Magdalena Gołąb
VI m-ce: REWIA DZIECIĘCO-MŁODZIEŻOWA DINOBOYS, Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu DINO w Andrychowie, instruktor: Sylwia Balon i Danuta Mrawczyńska
SHOW DANCE GRUPY pow. 15 lat
I m-ce: SOUL DANCE, Szkoła Tańca i Ruchu SOUL DANCE – Dębica, instruktor/choreograf: Izabela Wójcik/Paweł Michno
II m-ce: IMAGINE, Szkoła Tańca CUBANA, Bielsko-Biała, instruktor: Ola Jurczak
III m-ce: REWIA DZIECIĘCO-MŁODZIEŻOWA, Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu DINO w Andrychowie, instruktor: Stefania Mrawczyńska i Danuta Mrawczyńska
IV m-ce: SZOK ART, Studnio Ruchu i Tańca SZOK z Jastrzębia Zdroju, instruktor: Oliwia Groborz