dziś: 2019-07-21

Zakończenie zajęć w szkółce instrumentalnej - sezon 2017/18

2018-06-22

"Muzyka jest czynnikiem, który wzbogaca osobowość i życie człowieka, czyni je bogatszym, jest promieniem rozjaśniającym codzienną rzeczywistość"- tym zdaniem rozpoczęliśmy  21 czerwca "Mój koncert", gdzie młodzi instrumentaliści prezentowali swoje muzyczne zdolności. 

Gościem specjalnym był Pan Krzysztof Jan Klęczar – Burmistrz Gminy Kęty, który wraz z Dyrektorem Domu Kultury - Panią Sylwią Brzozowicz  podziękowali naszym instruktorom za zaangażowanie, profesjonalizm i pielęgnowanie miłości do muzyki wśród młodych ludzi.

W sezonie artystycznym 2017/18 prowadzone były zajęcia gry na:

  • pianinie i akordeonie pod okiem p. Marii Kozieł,
  • keyboardzie, gdzie instruktorem jest p. Leon Majkut,
  • skrzypcach pod okiem p. Dominika Pietraszka,
  • flecie, gdzie lekcji udzielała p. Maria Bury,
  • gitarze, a instruktorem jest p. Remigiusz Hadka 

Młodzi muzycy pięknie zaprezentowali swoje umiejętności szlifowane w trakcie tego roku. Otrzymali od swoich instruktorów dyplomy ukończenia zajęć w sezonie artystycznym 2017,18, a wspólne zdjęcia z pewnością będą pamiątką na długie lata. 

Kontakt z muzyką rozwija aktywną i twórczą wyobraźnię. Dlatego cieszymy się, że tak wielu młodych ludzi chce uczyć się gry na instrumentach, co wymaga wielu poświęceń i ciężkiej pracy, ale efekty jakie wczoraj usłyszeliśmy na pewno są warte wyrzeczeń. 

powrót do wydarzeń