dziś: 2022-05-25

Nawet myszy idą do nieba | sala widowiskowa | dubbing

2022-05-25

Animacja/Komedia/Przygodowy, reż. Jan Bubeníček/Denisa Grimmová, prod. Czechy/Francja/Polska/Słowacja, czas trwania: 1 godz. 27 min.

14.05
15.05 
17.05
19.05,
*Kino Przyjazne Sensorycznie
Czy mysz i lis mogą być przyjaciółmi? Kiedy uparta Czmyszka i strachliwy Rudeusz trafiają do nieba, nic na to nie wskazuje. W nowym świecie muszą porzucić swoje instynkty i stawić czoła fantastycznej przygodzie. Dokąd zaprowadzi ich ta niezwykła podróż?

Mała Czmyszka usilnie stara się udowodnić wszystkim swoją odwagę. Aby tego dokonać, zaryzykuje nawet spotkanie z drapieżnikiem! Jej śmiała próba kończy się jednak w zupełnie niespodziewany sposób. Myszka trafia do niezwykłej krainy, gdzie na swojej drodze spotyka bojaźliwego liska Rudeusza. Czy tak różni bohaterowie będą w stanie się dogadać? W nowym miejscu bardzo łatwo wpaść w opały! Mimo początkowej niechęci postanawiają wspólnie odkryć tajemnice niezbadanych i zaskakujących zaświatów. Czy sprostają nowym wyzwaniom i niecodziennej przygodzie? 
Źródło. Filmweb.pl
<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/2oprTx8NPjM" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>
powrót do listy