dziś: 2022-05-25

Aktualności

Kwietne Dni EKO-Dziecka z GAZ-SYSTEM

W ramach imprezy "Kwietne Dni EKO-Dziecka z GAZ-SYSTEM" w dniach 30.05 - 5.06 zapraszamy na liczne atrakcje: bezpłatne EKO warsztaty, bezpłatne kino, impreza plenerowa, Rodzinny Rajd Rowerowy, konkursy z nagrodami.

Bezpłatne EKO warsztaty | ZAPISY!!!

W ramach imprezy "Kwietne Dni EKO-Dziecka z GAZ-SYSTEM" w dniach 30.05 - 3.06 zapraszamy na bezpłatne warsztaty EKO. Zapisy pod nr tel.: 33/844 86 74.

Rodzinny Rajd Rowerowy | ruszają zapisy

Z największą chęcią zapraszamy Państwa na tegoroczną edycją Rodzinnego Rajdu Rowerowego! Zgłoszenia do 25 maja do godziny 15:00!

"Polny kwiat" | konkurs fotograficzny

Już dziś serdecznie zachęcamy do udziału w konkursie fotograficznym organizowanym w ramach "Kwietnych Dni Eko Dziecka z GAZ SYSTEM"! Szczegóły w regulaminie.

„Moja wymarzona łąka kwietna” | ekologiczny konkurs plastyczny

Zapraszamy do wzięcia udziału w ekologicznym konkursie plastycznym organizowanym w ramach "Kwietnych Dni Eko Dziecka z GAZ SYSTEM"! Szczegóły w regulaminie.

Koncert ELENI | dodatkowy koncert

26 maja o godz. 19:00 zapraszamy na koncert Eleni z zespołem pt.: "Troszeczkę ziemi troszeczkę słońca". Równocześnie zapraszamy na dodatkowy koncert o godzinie 17:00!

Bezpłatne kino dla całej rodziny

W ramach imprezy "Kwietne Dni EKO-Dziecka z GAZ-SYSTEM" 5 czerwca zapraszamy całe rodziny na BEZPŁATNE seanse kinowe 5.06, godz. 11:00 - "Robaczki z zaginionej dżungli" / godz. 15:00 - "Animal" Bezpłatne wejściówki do odbioru od 1 czerwca 2022 r. na portierni DK

Nabór do Sekcji Krawieckiej DK | wolne miejsca

Lubisz szyć? Chciał(a)byś uszyć niepowtarzalną sukienkę lub spodnie, kosmetyczkę, a może oryginalną torbę, którą zabierzesz na wakacje?

Akcje Krwiodawstwa w 2022 roku!

W prosty sposób możesz uratować czyjeś zdrowie lub życie! Oddawanie krwi nie wiąże się z żadnym ryzykiem, jest bezpieczne i nie stanowi zagrożenia dla zdrowia czy życia.