dziś: 2024-04-12

Imprezy

Spotkanie z Ewą Kassalą - renomowaną polską pisarką

15 kwietnia o godzinie 16:30 zapraszamy serdecznie na wyjątkowe spotkanie z renomowaną polską pisarką, Ewą Kasslą, które odbędzie się w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

XII Festiwal Młodego Aktora | lista nagrodzinych

Przez dwa dni gościliśmy 94 uczestników XII Festiwalu Młodego Aktora. Zapraszamy do zapoznania się z listą laureatów.

VIII Otwarty Turniej Gry w Boule |

Dom Kultury w Kętach oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku mają zaszczyt zaprosić do udziału w VIII Otwarty Turniej Gry w Boule.

Wspomnienie | Wystawa fotograficzna

Zapraszamy do obejrzenia wystawy fotograficznej "Wspomnienie" autorstwa Wiktorii Malczyk. Wystawa czynna od 12 marca - Galeria Dolna DK.

Zajęcia artystyczne dla dorosłych | Nowość!

Zapraszamy do udziału w zajęciach artystycznych dla dorosłych, które odbywać się będą w każdą środę. Będziemy eksplorować różnorodne techniki plastyczne i wyrażać swoją kreatywność poprzez sztukę. Zapewniamy inspirującą atmosferę oraz profesjonalne wsparcie, które pozwoli każdemu uczestnikowi rozwijać swój artystyczny potencjał

Projekt społeczny To(nie)nawyk

Projekt społeczny To(nie)nawyk w ramach Olimpiady Zwolnieni z Teorii realizują uczennice III Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Żeromskiego w Bielsku-Białej. Dzięki niemu chcą poszerzyć świadomość na temat mało znanych zaburzeń , takich jak obgryzanie paznokci czy skórek.

Aktywni i Inspirujący | bezpłatne warsztaty dla Seniorów

Rozpoczynamy nasz projekt "Aktywni i Inspirujący" obejmujący trzy fascynujące cykle zajęć dedykowanych specjalnie dla Seniorów. Projekt "Aktywni i Inspirujący" jest dofinansowany przez Fundacja BGK w ramach programu "Generacja 6.0" – edycja VI.

UTW w kwietniu

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem działalności kęckiego UTW na kwiecień 2024.

Sekcja Modelarska | dołącz do nas!

Modelarstwo to nie tylko zabawa i forma miłego spędzania wolnego czasu. Zapraszamy do rozwijania swoich pasji. Szczegóły na plakacie.

Zamknięta sala widowiskowa oraz KINO | modernizacja sceny

Od 1 stycznia sala widowiskowa, KINO oraz Muzeum Motocykli z Duszą będą nieczynne na czas remontu.

UTW w skrócie | 2023/2024

Zapraszamy do śledzenia działalności naszego kęckiego UTW w roku akademickim 2023/2024.

Podaruj krew - podziel się życiem! | Akcje Krwiodawstwa 2024

Klub Honorowych Dawców Krwi przy parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kętach zaprasza serdecznie do udziału w akcjach krwiodawstwa. Szczegóły na plakacie.