dziś: 2021-01-17

Aktualności

"Bałwanek z byle czego" | Rodzinny Konkurs Plastyczny

Bałwanek z gazety, kartonu, drewna, a może... kolorowych guziczków :-) Wykonaj bałwanka z dowolnych materiałów, wstaw zdjęcie pod postem konkursowym na Facebook'u i wygraj nagrodę. Na Wasze kreatywne prace czekamy do 17 stycznia!

Pozytywny Pojemnik przy DK

14 stycznia w towarzystwie fundatorów - Pawła Sarki i oraz Marka Matyszkowicza, wiceburmistrza Rafała Ficonia, dyrektor Sylwi Brzozowicz i Józefa Szafrana Pozytywnie dokonali pierwszego opróżnienia kęckiego pojemnika. Zachęcamy do obejrzenia relacji zdjęciowej

MISZiMASZ - pomysły na ferie| ONLINE

W tym roku przenosimy wszystkie zimowe aktywności do sieci. Przez dwa tygodnie będziemy publikować materiały dostępne dla wszystkich mieszkańców. Zapraszamy do oglądania!

Młodzi aktorzy z kolejnym sukcesem!

11 grudnia 2020 r. Młodzieżowy Dom Kultury w Oświęcimiu przeprowadził Eliminacje Rejonowe XXIV Ogólnopolskiego Konkursu Polskiej Poezji Religijnej „Pierścień św. Kingi” dla uczniów szkół podstawowych. Jury w składzie: mgr Alina Kwarciak, mgr Izabela Paszko, mgr Anna Chodacka postanowiło przyznać kwalifikacje do finału również naszym recytatorom!

"Życiowa nauka młodego buka" | NOWE DRZEWO DK

Młody buk ma już swoje miejsce przy Domu Kultury w Kętach. W sobotę wręczyliśmy nagrody, a laureat konkursu Piotruś Woszczyk i autor imienia dla naszego roślinnego nabytku pomagał przy całym procesie sadzenia. Celem konkursu było stworzenie pracy plastycznej o przygodach drzewa z ekologicznym przesłaniem, a przede wszystkim nadanie mu imienia. Dziękujemy za udział!

Waga dźwięku i koloru - przedmioty nieWAŻNE całkiem na poważnie

Projekt skierowany do dzieci ze szkół podstawowych i przedszkoli, którego głównym zadaniem jest wspomaganie realizacji podstawy programowej kształcenia ogólnego w zakresie nauczania muzyki i plastyki, poprzez organizację cyklu koncertów umuzykalniających, warsztatów plastycznych i rękodzielniczych oraz interaktywnych spotkań warsztatowych z profesjonalistami – muzykami, aktorami, artystami, plastykami.

"TO JEST CHORE!"| Kabaret Młodych Panów| PRZENIESIONY

W związku z pandemią koronawirusa występ Kabaretu Młodych Panów został przeniesiony z 28.05.2020r. na 14.09.2021 r. na godzinę 17:30!

Kobieta idealna|spektakl przeniesiony na 8.04.2021r.

Znakomita komedia pomyłek, pełna intryg i zwrotów akcji, która na wesoło ukazuje rozterki każdego z nas. Sekret, spisek, zmowa, oszustwo, gierki, romans; jak się w tym wszystkim nie pogubić, skoro każdy ma coś do ukrycia? Wszyscy grają przemyślane przez siebie role. Informujemy, że spektakl został przeniesiony na 8.04.2021r. o godz. 19:00. Za utrudnienia przepraszamy. Bilety nie tracą ważności.

Weekend z R. | PRZENIESIONY

Z przykrością zawiadamiamy, że SPEKTAKL "WEEKEND Z R." przeniesiony z 17.10.2020 godz. 17:00 na 27 marca 2021 godz. 16:00 zostaje odwołany. Bilety nie tracą ważności. Za utrudnienia przepraszamy.

Mayday 2 | PRZENIESIONY

Informujemy, że spektakl Mayday 2, który miał odbyć się 22.01.2021r. zostaje przeniesiony. Więcej informacji wkrótce. Bilety nie tracą ważności. Za utrudnienia przepraszamy.

Wystawa malarstwa|Alicja Nikiel

Wenecja - Amsterdam - Brugia w rysunku i akwareli Alicji Nikiel. Zapraszamy do obejrzenia niesamowitej wystawy w domowym zaciszu.