dziś: 2020-10-24

23. Festiwal Twórczości Religijnej Psallite Deo 2020|ONLINE

Ze względu na czerwoną strefę obowiązującą w powiecie oświęcimskim od 17.10.2020r. zmuszeni jesteśmy zorganizować konkurs ONLINE. W związku z tym przedłużamy termin nadsyłania zgłoszeń do 27.10.2020r. Zapraszamy wszystkich miłośników muzyki, sztuki i filmu do udziału w Festiwalu Twórczości Religijnej PSALLITE DEO.

Konkurs fotograficzny "Tajemnice lasu" | Wyniki

Mamy przyjemność poinformować, że zostały przyznane miejsca w konkursie FOTO. Poniżej publikujemy listę osób nagrodzonych.

Sili Cesare "Sancta Dei Genitrix" Madonny | Wystawa

Od 7.10 zapraszamy do zwiedzania wystawy SILI CESARE "Sancta Dei Genitrix" Madonny, mieszczącej się na piętrze Domu Kultury.

ZAJĘCIA ZAWIESZONE| Uniwersytet Trzeciego Wieku

Z przykrością informujemy, że względu na rosnące zagrożenie epidemiologiczne, wszystkie zajęcia w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku zostają zawieszone do 9 listopada 2020r. Za utrudnienia przepraszamy. Życzymy wszystkim dużo zdrowia.

Waga dźwięku i koloru - START!

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że od września do listopada 2020 r. Dom Kultury w Kętach realizować będzie projekt pt. „Waga dźwięku i koloru – przedmioty nieWAŻNE całkiem na poważnie.” Zadanie to dofinansowane zostało w wysokości 30 000 zł ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Pokaż serce - oddaj krew!

Dar krwi można złożyć w 2020 roku na stanowisku Małopolskiej Stacji Krwiodawstwa w Domu Katechetycznym przy Kościele p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kętach w terminach: 14 czerwca, 9 sierpnia, 4 października, 13 grudnia w godzinach 9:00 - 15:00. Klub Honorowych Dawców Krwi w Kętach serdecznie zaprasza!

kULturalni. Wirtualnie i lokalnie| Bądź na bieżąco!

Zapraszamy Was do udziału w naszym projekcie. Pragniemy stworzyć dom kultury, lecz w wirtualnej rzeczywistości. Jak? Wyobrażamy sobie to miejsce na wzór ula, jako miejsca do życia i współpracy, środowiska do rozwoju pszczelej „rodziny”. Chcemy wspólnie z Wami tworzyć to miejsce wraz z instruktorami, edukatorami i artystami, którzy na co dzień pracowali z odbiorcami kultury w Gminie Kęty i okolicach. Projekt zawiera działania warsztatowe i nie tylko, w odmienionej formie, wzbogaconej o nowe propozycje.

Nabór do Programu "Kultura w sieci" rozstrzygnięty

Narodowe Centrum Kultury rozstrzygnęło nabór do programu dotacyjnego "Kultura w sieci", finansowanego ze środków MKIDN. Dom Kultury w Kętach otrzymał dofinansowanie na działania online! Nasz projekt nazwaliśmy: "kULturalni. Wirtualnie i lokalnie". Wkrótce więcej informacji! Niedługo startujemy! Będzie się działo!

Mayday 2 - przeniesiony na 22.01.2021r.

Kto z Was widział brawurowo zrealizowany spektakl MayDay z Teatru Scena Polska z Czeskiego Cieszyna, pewne, że nie zawaha się kupić biletu na MayDay 2. Ci zaś z Państwa, którzy nie mieli okazji obejrzeć części pierwszej, już po kilku minutach akcji MayDay 2, będą świadomi perypetii naszych bohaterów.

"TO JEST CHORE!"| Kabaret Młodych Panów| 6.01.2021

W związku z pandemią koronawirusa występ Kabaretu Młodych Panów został przeniesiony z 28.05.2020r. na 6.01.2021r. na godzinę 17:00!

Kobieta idealna|spektakl przeniesiony na 8.04.2021r.

Znakomita komedia pomyłek, pełna intryg i zwrotów akcji, która na wesoło ukazuje rozterki każdego z nas. Sekret, spisek, zmowa, oszustwo, gierki, romans; jak się w tym wszystkim nie pogubić, skoro każdy ma coś do ukrycia? Wszyscy grają przemyślane przez siebie role. Informujemy, że spektakl został przeniesiony na 8.04.2021r. o godz. 19:00. Za utrudnienia przepraszamy. Bilety nie tracą ważności.