dziś: 2022-09-30

Gra terenowa "Chodź na grzyby" | Start gry 1.10, godz. 9:30 w DK

Zapraszamy całe rodziny do udziału w ciekawej grze terenowej " Chodź na grzyby". Gra odbędzie się 1 października!

JOGA dla dorosłych | Zapisy!

Zapraszamy na poranne sesje jogi. Zajęcia będą się odbywać w czwartki o godz. 8:00. Więcej szczegółów na plakacie!

25. Festiwal Twórczości Religijnej "Psallite Deo" 2022

Zapraszamy do udziału w Festiwalu Twórczości Religijnej „Psallite Deo”, który co roku przebiega pod patronatem Biskupa Bielsko-Żywieckiego i Burmistrza Gminy Kęty. Do udziału w KONKURSIE MUZYCZNYM zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych grających i śpiewających w zespołach, scholach, chórach, ludowych zespołach śpiewaczych, a także solistów.

Sekcja Tańców Latynoamerykańskich | Zapisy!

Zapraszamy do udziału w sekcji szybkich, dynamicznych tańców latynoamerykańskich. Zajęcia skierowane są do dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Jarmark Świętojański | zgłoszenia wystawców

Już dziś zapraszamy wszystkich zainteresowanych, a w szczególności twórców ludowych, przedsiębiorców, koła gospodyń wiejskich oraz firmy i instytucje - do skorzystania z możliwości prezentacji oraz sprzedaży swoich wyrobów na Jarmarku Świętojańskim.

Kino DK | październik

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym harmonogramem kina.

Spotkania Organizacyjne Sekcji | Sezon Artystyczny 2022/2023

"Kobieta na Zamówienie" w Domu Kultury w Kętach!

Zapraszamy na spektakl "Kobieta na Zamówienie" 05.11.2022 w Domu Kultury w Kętach!

Prywatna klinika | spektakl komediowy

19.11 o godz. 18:00 zapraszamy na przezabawna farsę, w której nie brakuje szalonych zbiegów okoliczności, pomylonych tożsamości i karykaturalnych sytuacji. "Prywatna klinika" na deskach DK

FUNNY ENGLISH 4U zaprasza na autorski roczny kurs „ Young Genius” dla dzieci z języka angielskiego!

FUNNY ENGLISH 4U zaprasza na autorski roczny kurs „ Young Genius” dla dzieci z języka angielskiego z technikami szybkiego zapamiętywania (mnemotechnikami). Już od października zapraszamy serdecznie do wspólnego odkrywania magicznych zakamarków, jakie kryje nasz mózg.

Kampania społeczna „Zbuduj zdrowe poczucie własnej wartości”

Kampania organizowana przez Mind Body Joy we współpracy z bielskim Stowarzyszeniem „Ewa-Maja-Krystyna. Kobiety dla Kobiet”, organizacji społecznej, która od 2001 roku prowadzi działalność prokobiecą w zakresie edukacji i wsparcia.

Kabaret Czesuaf w Domu Kultury w Kętach!

Kabaret Czesuaf w Domu Kultury w Kętach już 01.10.2022!