dziś: 2020-08-08

Waga dźwięku i koloru - START!

Z przyjemnością pragniemy poinformować, że od września do listopada 2020 r. Dom Kultury w Kętach realizować będzie projekt pt. „Waga dźwięku i koloru – przedmioty nieWAŻNE całkiem na poważnie.” Zadanie to dofinansowane zostało w wysokości 30 000 zł ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Letni DKF "Poza kadrem"

Amerykańska Królowa Soul i autorka tekstów, Aretha Franklin, podczas dwóch styczniowych nocy w 1972 roku nagrywa na żywo album gospel pt. „Amazing Grace”…Tego filmu nie można przeoczyć.../s. studyjna DK

Letnie Kino Plenerowe

Plenerowe "PROJEKCJE pod chmurką" filmów z cyklu - kolory kina. W programie kino polskie, światowe oraz nagrodzone filmy kina niezależnego./ Scena plenerowa DK. Wstęp wolny!

Warsztaty AKWARELA dla całych rodzin

Zapraszamy do udziału w plenerowych warsztatach artystycznych, zorganizowanych dla całych rodzin.

X Edycja Kęckie Noce Rockowe 2020

Masz zespół? Grasz w zespole? Chcesz się pokazać? Zgłoś się do nas! Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Warsztaty artystyczne | Zawoja

Zapraszamy do udziału warsztatach artystycznych organizowanych dla dzieci z grup: hiphopowych pracujących z Panią Kasią Nycz-Zięciną oraz ZPiT „Małe Kęty” z Panią Małgorzatą Gembalą i „Bajdurki” z Martą Koczur. Termin: 28-30 sierpnia 2020r. Zgłoszenia przyjmujemy tylko do 15 lipca! Wszystkich już zgłoszonych prosimy o pobranie i wypełnienie załączników

Aktywne OKOlice | NIEZWYKŁY KONKURS

Zapraszamy do udziału w nietuzinkowym konkursie. Celem jest odnalezienie ukrytych skrzynek ze skarbami...

"Radość tworzenia" | wystawa autorstwa Jolanty Kupiec

"Radość tworzenia", czyli niezwykła wystawa malarstwa i rzeźby pani Jolanty Kupiec z Regionalnego Stowarzyszenia Twórców Kultury "Grupa na Zamku" Oświęcim. Wystawa czynna od 15.07-20.08.2020r.

WZNOWIENIE ZAJĘĆ|GRAFIK SEKCJI

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym grafikiem zajęć sekcji działających przy Domu Kultury w Kętach po przerwie spowodowanej pandemią COVID-19.

kULturalni. Wirtualnie i lokalnie| Bądź na bieżąco!

Zapraszamy Was do udziału w naszym projekcie. Pragniemy stworzyć dom kultury, lecz w wirtualnej rzeczywistości. Jak? Wyobrażamy sobie to miejsce na wzór ula, jako miejsca do życia i współpracy, środowiska do rozwoju pszczelej „rodziny”. Chcemy wspólnie z Wami tworzyć to miejsce wraz z instruktorami, edukatorami i artystami, którzy na co dzień pracowali z odbiorcami kultury w Gminie Kęty i okolicach. Projekt zawiera działania warsztatowe i nie tylko, w odmienionej formie, wzbogaconej o nowe propozycje.

BEZPIECZNY DOM KULTURY W KĘTACH

Mamy dobrą wiadomość! Zgodnie z decyzją Prezesa Rady Ministrów, od 4 maja 2020 roku jesteśmy już dla Was otwarci. W dalszym ciągu prosimy o zachowanie zasad bezpieczeństwa i o wcześniejsze umawianie wizyt.

Nabór do Programu "Kultura w sieci" rozstrzygnięty

Narodowe Centrum Kultury rozstrzygnęło nabór do programu dotacyjnego "Kultura w sieci", finansowanego ze środków MKIDN. Dom Kultury w Kętach otrzymał dofinansowanie na działania online! Nasz projekt nazwaliśmy: "kULturalni. Wirtualnie i lokalnie". Wkrótce więcej informacji! Niedługo startujemy! Będzie się działo!