dziś: 2023-01-31

Imprezy

Fenomen | film dokumentalny | od 28.01

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy zbliża się wielkimi krokami. W przeddzień wydarzenia, 28.01 zapraszamy na pierwszy seans głośnego filmu dokumentalnego o człowieku, który od ponad trzech dekad dyryguje największą orkiestrą ludzkich serc!

Karnawałowy Bal dla Mamy i Malucha

21.02 Zapraszamy dzieci i rodziców na Bal Karnawałowy. Mile widziane przebrania. Zapisy 33 844 86 79

CENNY CZAS | Agata Balcy & Arkadiusz Wiech AKUSTYCZNIE | 5.02

Zapraszamy na kameralny, klimatyczny koncert w oprawie pięknych, wirtuozerskich dźwięków gitary akustycznej. CENNY CZAS to osobista, emocjonalno-sentymentalna muzyczna podróż, gdzie przewodnią myślą jest samotność, tęsknota i pragnienie miłości. Całość dochodu ze sprzedaży biletów-cegiełek zostanie przeznaczona na wsparcie zbiórki Zosi Pająk.

Queen symfonicznie | Koncert | 18.02. godz. 18:00

Zapraszamy wszystkich fanów muzyki na wokalno-instrumentalną ucztę. Na deskach Domu Kultury zabrzmią znane przeboje zespołu QUEEN w towarzystwie orkiestry symfonicznej.

Andre Rieu | Retransmisja koncertu w Dublinie

Ubóstwiany przez miłośników muzyki i widzów kinowych całego świata maestro zaprasza nas tym razem do Dublina. Zabierzmy więc do tej przepełnionej zielenią stolicy Irlandii swoich bliskich i przyjaciół – za pośrednictwem kinowej retransmisji!

Kłamstewka | spektakl komediowy | 18.03, godz. 18:00

Skłonność do mijania się z prawdą wynika w dużej mierze z ludzkiej słabości do niewinnych KŁAMSTEWEK. A co jeśli są one tylko z pozoru niewinne? Już 18.03 przekonamy się, czy kłamstwo w dobrej wierze, to na pewno bezpieczna gra!

Koncert Walentynkowy | The Beatles - Piosenki o miłości /akustycznie/

Zapraszamy na wyjątkowy, akustyczny koncert z repertuarem pełnym piosenek o miłości. Niezwykła okazja do spędzenia Walentynek z ukochaną osobą.

Tanie czwartki w Kinie DK | Bilet tylko 14 zł!

W każdy czwartek w naszym kinie wszystkie filmy w repertuarze w cenie 14 zł za bilet!

Stanisław Soyka | Koncert na Dzień Kobiet

8.03 szykuje się niesamowity koncert. Wraz z Fundacją Gotowi do Działania zapraszamy Państwa na występ wielkiego artysty, muzyka jazzowego, swingowego, wykonawcy poezji śpiewanej. Rezerwacja biletów: 784 530 234

Bajkowa Zima w Mieście | ZAPISY

Już od 9.01 można zapisywać dzieci na zajęcia odbywające się w DK podczas ferii zimowych. Tym razem motywem przewodnim zajęć będą uwielbiane przez dzieci bajkowe postaci, znane im z książek i filmów. Na uczestników programu czeka wiele zabaw, warsztatów i wycieczek. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Sekcja szachowa | zapisy

Rozwijają zdolności poznawcze, pomagają w koncentracji, zwiększają kreatywność - SZACHY. Prowadzimy stały nabór do dwóch grup wiekowych. Więcej informacji na plakacie.

X Beskidzki Festiwal Tańca

Wielkimi krokami zbliża się 2-dniowe święto tańca! Setki tancerzy zmierzą się na parkiecie hali OSiR w Kętach, m.in. w kategoriach tanecznych: hip-hop (formacje/duety/solo 1vs1), jazz, modern, show dance (solo/duety/formacje) i kategoriach wiekowych: do 12 lat, 13-16 lat i powyżej 17 lat. Niebawem więcej szczegółów!