dziś: 2021-10-25

Kierunek Kariera

Zachęcamy do udziału w projekcie Kierunek Kariera - dofinansowanie do szkoleń dla osób pracujących w wieku 25-50 lat posiadających wyższe wykształcenie

X Edycja Festiwalu Wieś Pełna Skarbów | BEZPŁATNE WARSZTATY

14.11 zapraszamy na bezpłatne warsztaty rękodzielnicze. Ilość miejsc jest ograniczona!

Weekend z fantastyką!

Jeśli malujesz, rysujesz, czy po prostu tworzysz i chcesz pokazać swoje dzieła na wystawie podczas weekendu z fantastyką - zgłoś się do nas!

Warsztaty Dancehall w DK

Zapraszamy na warsztaty dancehall - stylu wywodzącego się z Jamajki. Tańczą go kobiety i mężczyźni.

Miłosna Pułapka | BILETY DOSTĘPNE

19 listopada w naszym Domu Kultury odbędzie się spektakl "Miłosna Pułapka". Bilety są już dostępne do nabycia. Zapraszamy!

KINO DK

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym repertuarem kina.

24. Festiwal Twórczości Religijnej PSALLITE DEO w Domu Kultury w Kętach!

Dom Kultury w Kętach już po raz 24. zaprasza wszystkich miłośników muzyki, sztuki i filmu do udziału w Festiwalu Twórczości Religijnej PSALLITE DEO.

Kabaret K2 w Domu Kultury w Kętach

Serdecznie zapraszamy 13 listopada do Domu Kultury na fenomenalny występ Kabaretu K2!

JEZIORO ŁABĘDZIE | balet

"Jezioro łabędzie" w Domu Kultury w Kętach 10 grudnia o godzinie 18:00. Będziemy gościć Royal Lviv Ballet!

Spektakl Widmo

Spektakl Widmo realizowany przez Fundację Gotowi do Działania z Grupą Teatralną Minus Jeden z Powiatowego Zespołu Nr 9 Szkół im. M. Dąbrowskiej w Kętach.

Young Genius | kurs j. angielskiego dla dzieci

FUNNY ENGLISH 4U - ostatnie wolne miejsca w grupach: klasa 1 - 3, klasa 4 - 6, klasa 7 - 8.

"TO JEST CHORE!"| Kabaret Młodych Panów| PRZENIESIONY

W związku z pandemią koronawirusa występ Kabaretu Młodych Panów został przeniesiony z 28.05.2020r. na 25.01.2022 r. na godzinę 17:30!