dziś: 2021-04-23

Zielona łąka widziana oczami mrówki | Wiosenny konkurs plastyczny

Pokaż nam fascynujący świat naszych łąk widziany oczami mrówki. Zachęcamy dzieci oraz młodzież do udziału w naszym wiosennym konkursie.

Dni EKO-Dziecka: Dzika Afryka - szanujemy wodę

Wzorem lat ubiegłych, również i w tym roku otrzymaliśmy dofinansowanie dla naszych działań ekologicznych od firmy GAZ-System S.A.

Słońce dla Seniora

Pragniemy Wam – Drodzy Seniorzy - przesłać odrobinę słońca, naszej radości i uśmiechu… oraz ziarenka słonecznika – symbolu radości życia, idei, wiary oraz lojalności.

KOMPETENCJE MEDIALNE|szkolenie dla dzieci i młodzieży

Zapraszamy dzieci oraz młodzież w wieku od 10-18 lat na bezpłatne warsztaty "Kompetencje medialne", w ramach projektu „Sieć na kulturę w podregionie oświęcimskim”.

Podaruj krew - podziel się życiem!

Klub Honorowych Dawców Krwi przy parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kętach zaprasza serdecznie do udziału w akcjach krwiodawstwa. Krew będzie można oddać na stanowisku małopolskiej stacji krwiodawstwa w Domu Katechetycznym przy kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kętach.

Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich „Polska Od Kuchni”

Ruszyły zapisy do ogólnopolskich konkursów dla Kół Gospodyń Wiejskich. Piętnaście tysięcy złotych – tyle wynoszą nagrody główne w ogólnopolskich konkursach przygotowanych podczas wyjątkowego święta - Festiwalu Kół Gospodyń Wiejskich „Polska Od Kuchni”. Każde Koło Gospodyń Wiejskich może wziąć udział w dowolnej liczbie konkursów.

Wystawa Wielkanocna

Świąteczną wystawę przygotowały Panie z Sekcji Rękodzieła Artystycznego "gUsToWnia", działającej przy UTW w Kętach.

Tablice edukacyjne dla placówek oświatowych

Dzięki uprzejmości Towarzystwa na rzecz Ziemi z Oświęcimia mogliśmy przekazać edukacyjne plansze ekologiczne licznym placówkom oświatowym z terenu Gminy Kęty oraz okolicznych miejscowości. Mamy nadzieję, że będą dobrze służyć.

Festiwal Młodego Aktora 2021 | ZMIANA!

W ubiegłym roku z powodu obostrzeń związanych z pandemią, byliśmy zmuszeni odwołać festiwal. W tym roku nie daliśmy się zaskoczyć i przygotowujemy się scenariusz online. Prosimy o zapoznanie się z nowymi terminami konkursów w ramach FMA 2021!

"W poszukiwaniu San Escobar. Oblicza Argentyny" | Spotkanie z podróżnikiem [relacja]

25.02 odbyło się podróżnicze spotkanie online z Tomkiem Nowakiem, czyli słów kilka o zwariowanej eskapadzie do Ameryki Południowej. Nagrane spotkania jest dostępne na naszym profilu Facebook. Zachęcamy do oglądania!

Co widzisz? | wystawa Katarzyny Żak

"Sztuka od zawsze zajmowała ważne miejsce w moim życiu. Od ponad 10 lat tworzę spełniając swoje ambicje, oddając się mojej pasji w pracy i w wolnym czasie. Wybierając drogę zawodową kierowałam się spełnianiem marzeń." - tak o swojej twórczości mówi autorka najnowszej wystawy! Zapraszamy!

Poznaj tajniki projektowania graficznego z wykorzystaniem aplikacji cyfrowych! | BRAK MIEJSC

Zastanawiacie się, jak tworzy się ciekawe grafiki, plakaty czy filmy, które częstokroć widzicie na Facebook’u czy innych mediach społecznościowych? Jeśli chcecie stworzyć kreatywne materiały graficzne z wykorzystaniem ogólnodostępnych narzędzi - zapraszamy na zajęcia!