dziś: 2021-08-02

Kęckie Noce Rockowe 2021

Właśnie startuje 10. edycja Kęckich Nocy Rockowych! Nie czekaj! Zapisz się już dziś!

NARODOWY SPIS POWSZECHNY LUDNOŚCI I MIESZKAŃ NSP 2021 #LiczySięKażdy

W dniu 1 kwietnia 2021 r., według stanu na dzień 31 marca 2021 r., w całej Polsce rozpoczął się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań NSP 2021.

Grupa teatralna Bajdurki z sukcesami!

Młodzi aktorzy z grupy teatralnej Bajdurki, dzięki swojemu talentowi i wytężonej pracy pod okiem instruktora – pani Marii Karaim – odnotowują kolejne sukcesy w konkursach teatralnych i recytatorskich.

Jubileusz 30-lecie Teatru Wierszalin w Kętach

Dzięki projektowi Teatr oraz dofinansowaniu z Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, we wrześniu na naszej scenie będziemy gościć Jubilatów - Teatr Wierszalin.

Podaruj krew - podziel się życiem!

Klub Honorowych Dawców Krwi przy parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kętach zaprasza serdecznie do udziału w akcjach krwiodawstwa. Krew będzie można oddać na stanowisku małopolskiej stacji krwiodawstwa w Domu Katechetycznym przy kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kętach.

Weekend z R. | 18.10.2021

SPEKTAKL "WEEKEND Z R." został przeniesiony na 18.10.2021r. Zakupione bilety są nadal aktualne.

Pozytywny Pojemnik przy DK

14 stycznia w towarzystwie fundatorów - Pawła Sarki i oraz Marka Matyszkowicza, wiceburmistrza Rafała Ficonia, dyrektor Sylwi Brzozowicz i Józefa Szafrana Pozytywnie dokonali pierwszego opróżnienia kęckiego pojemnika. Zachęcamy do obejrzenia relacji zdjęciowej

Waga dźwięku i koloru - przedmioty nieWAŻNE całkiem na poważnie

Projekt skierowany do dzieci ze szkół podstawowych i przedszkoli, którego głównym zadaniem jest wspomaganie realizacji podstawy programowej kształcenia ogólnego w zakresie nauczania muzyki i plastyki, poprzez organizację cyklu koncertów umuzykalniających, warsztatów plastycznych i rękodzielniczych oraz interaktywnych spotkań warsztatowych z profesjonalistami – muzykami, aktorami, artystami, plastykami.

"TO JEST CHORE!"| Kabaret Młodych Panów| PRZENIESIONY

W związku z pandemią koronawirusa występ Kabaretu Młodych Panów został przeniesiony z 28.05.2020r. na 14.09.2021 r. na godzinę 17:30!

Kobieta idealna| Spektakl przeniesiony na 12.02.2022 r.

Znakomita komedia pomyłek, pełna intryg i zwrotów akcji, która na wesoło ukazuje rozterki każdego z nas. Sekret, spisek, zmowa, oszustwo, gierki, romans; jak się w tym wszystkim nie pogubić, skoro każdy ma coś do ukrycia? Wszyscy grają przemyślane przez siebie role. Informujemy, że spektakl został przeniesiony na 8.04.2021r. o godz. 19:00. Za utrudnienia przepraszamy. Bilety nie tracą ważności.

Mayday 2 | PRZENIESIONY

Informujemy, że spektakl Mayday 2, zostaje przeniesiony 16.10.2021 r. Bilety nie tracą ważności.