dziś: 2020-06-03

BEZPIECZNY DOM KULTURY W KĘTACH

2020-11-20

Mamy dobrą wiadomość! Jesteśmy już dla Was otwarci. Powoli wznawiamy naszą działalność z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

W związku z pandemią koronawirusa oraz w trosce o dobro mieszkańców, od 4 maja 2020 r.  do odwołania wprowadzone zostają zmiany w funkcjonowaniu Domu Kultury w Kętach:

1. Zniesione zostają ograniczenia godzin bezpośredniej obsługi mieszkańców. Bezpośrednia obsługa mieszkańców będzie odbywać się z uwzględnieniem wszystkich niezbędnych środków bezpieczeństwa (dezynfekcja rąk, noszenie maseczek ochronnych, zachowywanie 2-metrowego dystansu społecznego).

2. Godziny pracy Domu Kultury w Kętach:

od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00

Dla bezpieczeństwa zalecane jest wcześniejsze umówienie się na wizytę (nie dotyczy KASY)

Godziny pracy KASY Domu Kultury w Kętach

od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-15:00

4. Mieszkańcom przypominamy, że istnieje możliwość załatwiania wielu spraw drogą elektroniczną lub telefoniczną, dzięki czemu osobista wizyta w Domu Kultury często nie jest konieczna.

5. W galerii na parterze budynku głównego mogą jednocześnie przebywać 4 osoby.

6. W holu budynku głównego może jednocześnie przebywać 17 osób.

7. Kącik Malucha NIECZYNNY do odwołania.