dziś: 2024-04-19

Co widzisz? | wystawa Katarzyny Żak

Od autorki:

"Sztuka od zawsze zajmowała ważne miejsce w moim życiu. Od ponad 10 lat tworzę spełniając swoje ambicje, oddając się mojej pasji w pracy i w wolnym czasie. Wybierając drogę zawodową kierowałam się spełnianiem marzeń. Ukończyłam Liceum Plastyczne oraz studia artystyczne na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.  Z wykształcenia jestem magistrem sztuki i pedagogiem, mam w swoim dorobku wystawy indywidualne oraz zbiorowe (min. „Guilty Pleasures” Chatka Żaka 2015 r., Wystawa indywidualna - MDK nr 2 w Lublinie, 2017 r.). Współpracuję również z galeriami (Galeria Stalowa, SDA). Moja pasja przekłada się na zawód i pracę, które wykonuję. Kocham sztukę i wielką radość sprawia mi dzielenie się nią z innymi."