Dzień Dobrego Humoru
Dzień Dobrego Humoru już za nami!

W piątek, 6.09, na scenie pod DK odbyła się wyjątkowa impreza pełna śmiechu i dobrej zabawy!
Inicjatywa ta była pomysłem Łukasza Kuca, a zrealizowana została we współpracy z Domem Kultury w ramach naboru inicjatyw w projekcie "A... to chcę! Razem tworzymy, razem działamy."
Wieczór rozpoczął się od "freestylowej bitwy" dwójki świeżych standuperów, którzy rozgrzewali siebie i publiczność.
Następnie Open Micowej scenie wystąpili:
- Paweł Czyż opowiedział o zawiłościach życia 30 letniego NPCka na studiach
- Rozalia Stawiasz-Gajda zaliczyła swój debiut z setem o życiu na kartonach
- a Gabryś Gola roustował swoich rodziców
W drugim bloku programowym wystąpił weteran sceny impro w Polsce, Piotr Gasik, który opowiadał o życiu po 40'stce i słowach ojca, które kierują jego życiem.
Całą imprezę zamknął występ prowadzącej, Agnieszki Matan, która opowiedziała o wadach i zaletach kolacji z gwiazdą TV.
Bardzo dziękujemy wszystkim za udział w wydarzeniu! Zapraszamy na kolejne imprezy Standupowe w naszym Domu Kultury. Bądźcie na bieżąco, śledząc nasze profile!
