dziś: 2021-04-23

Festiwal Młodego Aktora 2021 | ZMIANA!

Dom Kultury w Kętach serdecznie zaprasza do udziału w 9. edycji FESTIWALU MŁODEGO AKTORA. W tym roku odbędzie się w nieco innej formie, bo wszystkie działania realizowane będą ONLINE.

Tradycyjnie, w ramach Festiwalu odbędą się 3 konkursy:
- 2. Turniej Recytatorski adresowany do dzieci ze szkół podstawowych (klasy I – VIII),

- 26. Regionalny Turniej Interpretacji Bajki i Baśni skierowany do dzieci z klas I-VI szkół podstawowych,

- 11. Regionalny Turniej Teatralny „Wywiedzione ze słowa” adresowany do młodzieży pow. 13 roku życia.

Zwycięzcy najwyższych miejsc w poszczególnych konkursach Festiwalu Młodego Aktora, będą mogli spróbować  swoich sił w Ogólnopolskim Dziecięcym Festiwalu Słowa i Małym Konkursie Recytatorskim w Starachowicach.

TERMINY:
do 7 kwietnia 2021  – przyjmowanie kart zgłoszeń

do 14 kwietnia 2021 – przyjmowanie nagrań występów (tylko w sytuacji, gdy konkurs przyjmie formułę online)

22-23 kwietnia 2021  – przesłuchania konkursowe

KOSZTY:

- akredytacja od uczestnika – 10 zł

Uczestników, którzy chcą otrzymać fakturę VAT, prosimy o przesłanie danych do faktury na adres mailowy: marta.koczur@domkultury.kety.pl.

Wszystkie szczegóły znajdują się w załączonych regulaminach.

Zapraszamy wszystkich miłośników żywego słowa do twórczej zabawy.

MATERIAŁY DO POBRANIA:

2. Turniej Recytatorski adresowany do dzieci ze szkół podstawowych (klasy I – VIII):

KARTA ZGŁOSZENIOWA

- 26. Regionalny Turniej Interpretacji Bajki i Baśni skierowany do dzieci z klas I-VI szkół podstawowych:

KARTA ZGŁOSZENIOWA

- 11. Regionalny Turniej Teatralny „Wywiedzione ze słowa” adresowany do młodzieży pow. 13 roku życia.

KONTAKT: marta.koczur@domkultury.kety.pl , 33 844 86 77