dziś: 2024-04-25

Konkurs fotograficzny "Tajemnice lasu" | Wyniki

Na konkurs fotograficzny „Tajemnice Lasu” sponsorowany przez firmę GAZ SYSTEM S.A. wpłynęło do organizatora 19 prac. Konkurs skierowany było do młodzieży (13-18 lat) oraz dorosłych. Zadaniem uczestników konkursu było wykonanie fotografii ukazującej piękno lasu i jego tajemnice.

Komisja w składzie:
1. Sylwia Brzozowicz – Dyrektor Domu Kultury w Kętach, plastyk, fotograf.
oraz
2. Gosia Szatan - Fotograf z czystej pasji, zajmuje się fotografią uroczystości, natury, koncertową, rodzinną. Od kilku lat kieruję sekcją fotograficzną przy Hufcu Pracy w Kętach i wspiera młodzież w nauce fotografii.
Komisja oceniając pomysł, wrażenia artystyczne oraz interpretację tematu przyznała następujące miejsca:

Miejsce I:
Łukasz Knop za prace pt.: „Rzeka w lesie”.

Miejsce II ex aequo:
 Elzbieta Gamza za pracę pt.: „W drodze na Potrójną".
oraz
 Joanna Surma-Piechota za pracę pt.: „Magia Natury”.

Miejsce III ex aequo:
Jagoda Emma Gańczorz za fotografie zatytułowaną „Krwawe piegi”.
oraz
Łukasz Kuc za fotografię „U stóp drzew”.

Serdecznie gratulujemy życząc dalszych sukcesów!!!

Zapraszamy do zwiedzania wystawy mieszczącej sią w Galerii na parterze DK.

Konkurs fotograficzny organizowany był w ramach Tygodnia EKO-Dziecka. Dowiedz się więcej!

Sponsorem Głównym Wydarzenia jest Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. to spółka Skarbu Państwa o strategicznym znaczeniu dla polskiej gospodarki. Jest operatorem systemu przesyłowego gazu w Polsce oraz właścicielem Terminalu LNG w Świnoujściu. Świadczy usługi przesyłu gazu poprzez własną sieć gazociągów.  Spółka zapewnia bezpieczeństwo energetyczne Polski, przyczyniając się do rozwoju europejskiego rynku gazu. Wszystkie inwestycje GAZ-SYSTEM są prowadzone z zastosowaniem nowoczesnych technologii i systemów zabezpieczeń oraz z poszanowaniem środowiska naturalnego i praw wszystkich interesariuszy.