dziś: 2021-08-02

Mayday 2 | PRZENIESIONY

Informujemy, że spektakl Mayday 2, zostaje przeniesiony 16.10.2021 r. Bilety nie tracą ważności. 

Drodzy Państwo, kto z Was widział brawurowo zrealizowany spektakl MayDay z Teatru Scena Polska z Czeskiego Cieszyna, to pewne, że nie zawaha się kupić biletu na MayDay 2. Ci zaś z Państwa, którzy nie mieli okazji obejrzeć części pierwszej, już po kilku minutach akcji MayDay 2, będą świadomi perypetii naszych bohaterów. Tym razem salwy śmiechu na widowni wzbudzają, nie tylko wydarzenia z burzliwego życia londyńskiego taksówkarza bigamisty - Johna Smith'a, jego dwóch żon, uwikłanego " w pasmo nieszczęść" przyjaciela Stanley'a, ale także dwójki jego (niewiedzących o swoim istnieniu dzieci), które (ku rozpaczy ojca) poznają się przez internet.

Jeśli po obejrzeniu części pierwszej uznaliście Państwo, że w przedstawieniu osiągnięto wyżyny arcyśmiesznych sytuacji i gagów, to nie uwierzycie własnym oczom, co dzieje się w MayDay 2!!! Teatr Scena Polska z Czeskiego Cieszyna, jest laureatem wielu nagród i wyróżnień licznych europejskich festiwali, co gwarantuje wysoki poziom artystyczny spektakli. Do obsady aktorskiej MayDay 2 reżyser zaprosił wykonawców z części pierwszej. Z pewnością rozpoznacie Państwo ich twarze z seriali telewizyjnych TVN, co stanowi dodatkowy walor.

Powiedzieć o MayDay 2, że jest to rewelacyjny spektakl komediowy, to mało. Jest to wręcz ekwilibrystyka aktorska, o czym musicie się Państwo koniecznie sami przekonać!

przekład: Elżbieta Woźniak

scenografia, kostiumy i scenografia: Aleksander Owerczuk 

premiera: 21.05.2019

OBSADA: Małgorzata Pikus - Barbara Smith, Joanna Litwin - Mary Smith, Tomasz Kłaptocz - John Smith, Grzegorz Widera - Stanley, Karol Suszka - tata, Klaudia Gryboś - Vicki Smith (gościnnie), Paweł Bernadowski - Gavin Smith (gościnnie),  inspicjent, sufler - Iwona Bajger

TERMIN PIERWOTNY: 20.03.2020r., godz. 19:00 

PRZENIESIONY NA: 22.01.2021r.

MIEJSCE: sala widowiskowa DK

CENA BILETU: 70 zł*

Zobacz relację z poprzedniego spektaklu: KLIK

powrót do wydarzeń