dziś: 2021-04-23

Poznaj tajniki projektowania graficznego z wykorzystaniem aplikacji cyfrowych! | BRAK MIEJSC

Zastanawiacie się, jak tworzy się ciekawe grafiki, plakaty czy filmy, które częstokroć widzicie na Facebook’u czy innych mediach społecznościowych? Jeśli chcecie stworzyć kreatywne materiały graficzne z wykorzystaniem ogólnodostępnych narzędzi, zapraszamy!

Dom Kultury w Kętach bierze udział w projekcie „Sieć na kulturę w podregionie oświęcimskim”. Zachęcamy wszystkie dzieci i młodzież w wieku od 10-18 lat na darmowe zajęcia, podczas których poznacie różne programy, aplikacje czy strony internetowe, które pomogą Wam w tworzeniu plakatów, ulotek, zaproszeń, filmów oraz postów na media społecznościowe i nie tylko. Poznamy również narzędzia do przechowywania i udostępniania materiałów wizualnych, a także legalne źródła zdjęć, filmów i ilustracji.

Zajęcia ONLINE planowo odbywać będą się 2x w tygodniu po 90 min w małej grupie uczestników.

Udział w warsztatach jest całkowicie darmowy.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 15.02.2021r.

ILOŚC MIEJSC OGRANICZONA!

Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie: 33 844 86 78, mail: kaja.gasiorek@domkultury.kety.pl

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (działanie 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej”).

MATERIAŁY DO POBRANIA

deklaracja uczestnika - poniżej 13 roku życia

oświadczenie o zapoznaniu się z obowiązkiem informacyjnym - poniżej 13 roku życia

deklaracja uczestnika - powyżej 13 roku życia