dziś: 2021-08-02

"TO JEST CHORE!"| Kabaret Młodych Panów| PRZENIESIONY

Agencja Kreator informuje, że planowany na 28 maja 2020r. występ Kabaret Młodych Panów w Domu Kultury w Kętach ZOSTAJE PRZENIESIONY NA 14.09.2021 r. na godzinę 17:30 w tym samym miejscu (sala widowiskowa Domu Kultury w Kętach.

ZAKUPIONE BILETY ZACHOWUJĄ WAŻNOŚĆ! 

W przypadku rezygnacji z zakupionego biletu należy kontaktować się z punktem, gdzie wejściówka została zakupiona

***

"To jest chore", czyli najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień. "To jest chore" mieści się w ramach wszystkiego, co może zaistnieć w szeroko rozumianych relacjach międzyludzkich, a co odbiega od normy. Idąc dalej, jest o tym, co nienormalne, bezsensowne i absurdalne w naszej codzienności.

Jak mawiał Zygmunt Freud "nie ma ludzi zdrowych, są tylko niezdiagnozowani" i ten program w pełni to potwierdza.

Zabawne skecze i zaskakujące puenty, których tutaj nie brakuje, świetne scenki łączące, jak i ironiczne, mądre piosenki sprawiają, że dwie godziny mijają nam bardzo szybko i czujemy zdrowy niedosyt.

Wszystko wykonane na najwyższym poziomie estradowym i z pełnym zaangażowaniem. Panowie zgrabnie łączą obiektywizm z umiarkowanym realizmem nie koncentrując się wyłącznie na zaletach, ani na wadach świata i ludzi. Ukazują świat we właściwych proporcjach i pochopnie nie uogólniają.

Świetny program i fantastyczna zabawa.

ZAPRASZAMY! 

Termin: 14.09.2021r. 

Miejsce: sala widowiskowa DK 

powrót do wydarzeń