dziś: 2022-08-10

Warsztaty wokalne

Termin: 22 - 26.08.2022

Koszt: 300 zł od osoby za 6 godz. warsztatowych w grupie, konsultację indywidualną oraz udział w koncercie finałowym.

Grupy wiekowe 8-12, 13 -15, 16+

Godziny:

Grupa najmłodsza 11:00 - 13:00

grupa średnia 14:00 - 16:00

grupa starsza 17:00 - 19:00

przed koncertem finałowym - cały dzień (indywidualnie oraz raz wspólnie do piosenki śpiewanej przez wszystkich na koniec dnia)

Na zapisy czekamy pod nr tel.: 33/844 86 74 lub 33/ 844 86 78

Warsztaty będą obejmowały teorię wydobywania głosu, podstawowe zasady emisji głosu, zachowania na scenie, pracę nad piosenką oraz kształtowanie dykcji. Będziemy rozwijać trakt ustno-twarzowy, by śpiewać poprawnie i komfortowo. Na zajęciach będę przekazywać wiedzę zarówno techniczną jak i sceniczną – wykonawstwo. Zwieńczone będą koncertem finałowym, na którym uczestnicy zaprezentują wybraną wcześniej piosenkę.

Anna Dudziak

licencjonowany teatrolog kształcący się dalej na studiach drugiego stopnia na tym samym kierunku na Uniwersytecie Jagiellońskim. Dodatkowo  uczęszcza do Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej
w Krakowie. Członkini IVTOM (Iternational Voice Teachers of MIX), stowarzyszenia zrzeszającego i certyfikującego nauczycieli śpiewu w technice MIX. Od roku prowadzi zajęcia z emisji głosu w Domu Kultury w Kętach. Brała udział w Międzynarodowej Letniej Akademii Jazzu, warsztatach Soundela czy Międzynarodowych Seminariach Naukowych GŁOS-CIAŁO-EKSPRESJA. Aktywna wokalistka występująca wielokrotnie w koncertach na terenie Podbeskidzia i okolic, w Piwnicy pod Baranami czy w Cieszyńskim Ośrodku Kultury Domu Narodowym. Za niedługo ukaże się płyta DVD oraz CD jako zapis koncertu charytatywnego na rzecz Ukrainy, w którym to brała udział.