dziś: 2020-10-24

Weekend z R. | ODWOŁANY

2020-10-17

Z przykrością zawiadamiamy, że SPEKTAKL "WEEKEND Z R." przeniesiony na 17.10.2020 godz. 17:00, zostaje odwołany. Wkrótce wyznaczony zostanie kolejny termin. Bilety nie tracą ważności. Za utrudnienia przepraszamy.

Weekend z R. 

”A Surfeit of Lovers”

Mistrzowska farsa Robina Hawdona pełna znakomitych kreacji. Londyn. Lata dwudzieste. Clarice i Roger to małżeństwo szczęśliwe, spełnione, odnoszące sukcesy na każdej płaszczyźnie. Rozumieją się bez słów, nie widzą świata poza sobą. Lecz to tylko pozory.  Przepełnieni są miłością, ale czy tylko do siebie? Okazuje się że „ta” miłość może być ogromnym problemem. 

Gdy nagle wyjazd służbowy Rogera zostaje odwołany, kompletnie psuje to szyki jego żonie. Mąż w domu to nie lada wyzwanie dla Clarice, która miała zaplanowany  ten czas w najdrobniejszych szczegółach. Cała sytuacja wywołuje szereg nieporozumień i komplikacji przez co akcja nabiera zawrotnego tempa.  Teraz Clarice musi wykazać się niebagatelną wyobraźnią i pomysłowością, żeby utrzymać swoją tajemnicę przed mężem do końca.

„Weekend z R.” to komedia wielu zwrotów akcji, intryg i sekretów. Komizm sytuacyjny spektaklu gwarantuje dwie godziny świetnego humoru i rewelacyjnej zabawy.

Reżyseria: Wojciech Błach

Przekład: Elżbieta Woźniak

Obsada (zamiennie):

CLARICE: Monika Dryl / Joanna Orleańska

DAISIE: Aneta Zając / Aleksandra Zienkiewicz

ROGER: Kazimierz Mazur / Rafał Kwietniewski

ROBERT: Wojciech Błach / Łukasz Płoszajski / Paweł Orleański

BOB: Robert Wabich / Jakub Wieczorek

RODNEY: Paweł Koślik / Sebastian Stankiewicz

 

„Weekend z R.”

Dom Kultury w Kętach, ul. Żwirki i Wigury 2a, Kęty

Bilety w cenie 80 zł do nabycia w pokoju nr 2 w DK.

KONTAKT: 33 844 86 78

SPEKTAKL "WEEKEND Z R." zostaje przeniesiony na 17.10.2020 godz. 17:00. Bilety nie tracą ważności. 

powrót do wydarzeń