dziś: 2024-04-20

Rozdanie pucharów sportowcom UTW wraz z projekcją filmu.

Poniedziałkowe spotkanie przypomniało Słuchaczom UTW o wspanialej akcji sportowej, jaką jest Ogólnopolska Olimpiada Sportowa Uniwersytetów Trzeciego Wieku i Organizacji Senioralnych "Trzeci Wiek na Start". W zeszłym roku odbyła się 17 września na Stadionie Śląskim w Chorzowie, w którym nasz Uniwersytet reprezentowało aż 17 uczestników.

• Turniej Łuczniczy.

Z ogromną radością pragniemy poinformować, że trud i wysiłek jaki Seniorzy włożyli w przygotowania do startu w Olimpiadzie zaowocowały sukcesami.

W kategorii Bieg na 150 metrów Mężczyzn 80-89 lat srebrny medal zdobył pan Andrzej Mróz!

W kategorii Bieg na 60 metrów Mężczyzn 80-89 lat brązowy medal zdobył pan Bronisław Merta

W kategorii Przełaje rowerowe Kobiet 70-79 lat srebrny medal zdobyła pani Irena Patek!

W kategorii 50 m stylem klasycznym Mężczyzn 60-69 lat brązowy medal zdobył pan Jerzy Cwynar!

W kategorii Pchnięcie kulą Mężczyzn 60-69 lat srebrny medal zdobył pan Zygmunt Zawiła!

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz zapraszamy do udziału w kolejnych olimpiadach.

Kolejna odbędzie się w Rabce - 1 marca 2022 roku! Termin zgłoszeń do udziału w tej olimpiadzie mija 20 stycznia.

Liczymy na Państwa uczestnictwo!

Po rozdaniu pucharów zaprosiliśmy Studentów na wykład połączony z projekcją filmu pt. „Tajemnice Joan".