dziś: 2024-04-25

Zapraszamy do oddawania głosów na Nasze Bajdurki!

Zapraszamy do oddawania głosów na Naszą Grupę Teatralną  "Bajdurki"!  Głosy możecie oddawać raz dziennie od 5 października do 15 listopada 2022 roku pod adresem: https://mcksokol.pl/bajdurek2022

G R U P A    T E A T R A L N A    "B A J D U R K I"

Teatr skupia dzieci w wieku od 6 do 16 l. W trakcie pracy nad przedstawieniem dzieci mogą poznać teatr „od podszewki” ucząc się dykcji, tańca, śpiewu i ruchu scenicznego. Dzięki przygotowanym przedstawieniom oraz scenkom okazjonalnym, teatr przynosi radość najmłodszym widzom, zwłaszcza podczas corocznych imprez mikołajkowych. Swoimi etiudami teatralnymi dzieci ubogacają wiele wydarzeń kulturalnych Domu Kultury. Niektórzy mali aktorzy uczestniczą w konkursach teatralnych i recytatorskich o zasięgu regionalnym, wojewódzkim a także ogólnopolskim, często zdobywając finałowe lokaty. „Bajdurki” mają na swym koncie głównie inscenizacje bajek, które wielokrotnie nominowane były do gali finałowej Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży „Bajdurek” w Nowym Sączu. Oprócz cotygodniowych spotkań z instruktorem, dzieci mogą poszerzać swoje umiejętności na dodatkowych warsztatach prowadzonych przez aktorów bielskich teatrów.

ZREALIZOWANE SPEKTAKLE