dziś: 2020-07-13

Ciekawe Przygody Kropelki Wody| konkurs plastyczny|WYNIKI

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym z okazji Dnia Dziecka! Pokażcie nam swoją wyobraźnię i zaprezentujcie przygody kropelki wody!

DNI KĘT 2020 - ODWOŁANE

Wesołe miasteczko, liczne animacje, czy kino plenerowe... a przede wszystkim KONCERTY! Na muzyczny weekend zapraszamy w weekend 13 i 14 czerwca 2020.

Jedwabistość Duszy| wystawa prac Heleny Dzionyk

Wiele z nich to obrazy abstrakcyjne, bardzo piękne kolorystycznie, utrzymane w ciepłej tonacji barw. Są wynikiem refleksji artystki nad sensem życia ludzkiego, narodzinami, przemijaniem. Stanowią wizję tego co było, jest i być może. Chociaż wszystkie z nich zostały przez artystkę nazwane, to jednak ilu będzie odbiorców jej sztuki, tyle tytułów jej prac. Obecnie zajmuje się unikatową sztuką tworzenia obrazów na zwiewnym, delikatnym jedwabiu. Dochodziła do tej techniki samodzielnie, osiągając w niej mistrzostwo.

Nadzwyczajna Gala Operowo - Operetkowa| PRZENIESIONY - informacje wkrótce

„Gala Operowo-Operetkowa” w wykonaniu Grupy Operowej Sonori Ensemble to wyjątkowy koncert przywodzący na myśl najwspanialsze tradycje operowe.

Kierunek Kariera - doradztwo zawodowe online

Epidemia koronawirusa COVID-19 spowodowała, że aktualnie niewielu z nas czuje się bezpiecznie. Konsekwencje obecnej sytuacji odczujemy zapewne wszyscy, niezależnie od stanowiska. Być może konieczna będzie zmiana pracy lub przekwalifikowanie? A może wystarczy nauczyć się biegłej obsługi komputera, żeby móc pracować zdanie?

"Jak jeść by nie chorować?" - WYKŁAD ODWOŁANY

Jak jeść by nie chorować, a nasz mózg i ciało miały więcej energii? Dowiemy się jaki wpływ ma żywność, chemia i emocje na choroby autoimmunologiczne. Prelegenci opowiedzą nam o odpowiednim paliwie-jedzeniu dla mózgu, a także co jeść by czuć się lepiej. Zapraszamy już 20 marca!

Wystawa malarstwa Sili Cesare z Italii

Po długich wędrówkach po świecie, zawsze ścigany pasją malarską, Cesare Sili „rzucił kotwicę” wśród zielonych pagórków Toskanii. Zachwyt przyrodą i miłość do niej rozbudziły w nim tą starą, zawsze głuszoną pasję, którą czasem próbuje imitować. SILI CESARE – Niccioleta, Toscana, Italia Wystawa czynna była od 12 lutego do 20 marca.

Sukces goni sukces!

W niedzielę podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca Viverso Maja Hrapkowicz i Martyna Ryłko zdobyły I MIEJSCE w kat. duety hip-hop! Niezmiennie instruktorem grup tańca nowoczesnego jest Katarzyna Nycz-Zięcina. GRATULACJE!

Operetkowa Petarda Przebojów

Za sprawą wspaniałych artystów przenieśliśmy się do cudownego i wyjątkowego świata Operetki i Musicalu, pełnego miłości, czułości, wzruszeń, namiętności, gorących pocałunków...

Wielki sukces kęckich seniorów!

25 lutego w Rabce-Zdrój Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Kętach zdobyli III miejsce podczas VII Ogólnopolskiej Zimowej Senioriady na Podhalu!

Beskidzki Festiwal Tańca 2020

BFT to prawdziwe święto tańca ukazujące go w różnych postaciach, formach i stylach, począwszy od eleganckiego walca wiedeńskiego, tanga czy fokstrota, poprzez gorącą sambę, radosnego jive’a, aż do energicznego hip-hop’u czy jazz-u. Niezwykle ciekawe choreografie połączone z pięknymi, kolorowymi strojami oraz moc pozytywnej, młodzieńczej energii stworzyły niezapomniany klimat.

Daleko...może Patagonia? Relacja z wyprawy górsko-krajoznawczej|Klub Obieżyświatów

20 lutego o dalekiej wyprawie do Patagonii opowiedziała nam Katarzyna Jamróz.