dziś: 2022-08-13

Mobilny Dom Kultury zawitał na kęckie osiedla!

W pierwszym tygodniu sierpnia Mobilny Dom Kultury wyruszył na kęckie osiedla! W dniach 1 - 5.08 prowadziliśmy animacje dla naszych milusińskich.

Dni Kęt 2022 - DZIĘKUJEMY

Tegoroczne święto miasta – Dni Kęt 2022 to wzorem ubiegłego roku aż 10-cio dniowa impreza, trwająca od 17 do 26 czerwca. Co to była za impreza! Dziękujemy za obecność!

Bezpieczny Przedszkolak

9 czerwca zaprosiliśmy grupy 6-latków z placówek przedszkolnych Gminy Kęty do udziału w programie edukacyjnym pt.: "Bezpieczny przedszkolak".

zajęcia Sensoplastyka®

Zapraszamy na zajęcia Sensoplastyka®, które odbędą się 03.08.2022 w Domu Kultury w Kętach!

Podsumowanie sekcji wokalnych, tanecznych oraz instrumentalnych

15 czerwca o godz. 18:00 zapraszamy na wspaniały koncert uczestników licznych sekcji DK. Wstęp wolny!

Letnie Warsztaty Przyrodnicze oraz wycieczki krajoznawcze "Wyprawy po przygody"

Dni od 4 do 15 lipca upłynęły w kęckim Domu Kultury w atmosferze dobrej, wakacyjnej zabawy. Z myślą o najmłodszych mieszkańcach naszej gminy zorganizowane zostały „letnie warsztaty przyrodnicze” oraz 4 wycieczki krajoznawcze.

Animatorki w Akcji - 1 etap

Rozpoczął się 1 etap projektu Sztuka terapii – terapia sztuką organizowanego w ramach działań projektu „Małopolska Lokalnie”.

Tydzień Nauki z Fabryką Kreatywności

W dniach 1.08 - 5.08 zapraszamy najmłodszych na kreatywny tydzień nauki. Zapisy pod nr tel.: 502 364 319. Szczegóły na plakatach!

KINO DK - LIPIEC!

Zapraszamy do zapoznania się z lipcowym repertuarem kina.

Grand Prix dla BAJDUREK!

Kolejna wspaniała wiadomość! Grand Prix 37. Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK w MCK „Sokół” w Nowym Sączu otrzymała grupa BAJDURKI z Domu Kultury w Kętach.

Kwietne Dni EKO-Dziecka z GAZ-SYSTEM za nami!

W ramach imprezy "Kwietne Dni EKO-Dziecka z GAZ-SYSTEM" w dniach 30.05 - 5.06 odbyły się liczne atrakcje, nie tylko dla najmłodszych: bezpłatne EKO warsztaty, bezpłatne kino, impreza plenerowa, Rodzinny Rajd Rowerowy, konkursy z nagrodami.

Rodzinny Rajd Rowerowy w ramach Kwietnych Dni EKO-Dziecka z GAZ-SYSTEM

4 czerwca o godz. 11.30 z placu DK wyruszyli uczestnicy Rodzinnego Rajdu Rowerowego organizowanego w ramach "Kwietnych Dni EKO-Dziecka z GAZ-SYSTEM"!