dziś: 2021-04-23

"Wielkanocne okno na świat"|Rodzinny Konkurs Świąteczny

Znamy już wyniki naszego rodzinnego konkursu świątecznego "Wielkanocne okno na świat".

29. Finał WOŚP - dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy

W tym roku, 29 już finał WOŚP odbył się pod koniec stycznia. Kęty stanęły na wysokości zadania. Dzięki Wam udało się zebrać 89 255,83 zł. Dziękujemy!!!

"Bałwanek z byle czego" | Rodzinny Konkurs Plastyczny

Dziękujemy za przesłane prace i udział w naszym rodzinnym konkursie.

Mayday 2 | PRZENIESIONY

Informujemy, że spektakl Mayday 2, który miał odbyć się 22.01.2021r. zostaje przeniesiony. Więcej informacji wkrótce. Bilety nie tracą ważności. Za utrudnienia przepraszamy.

MISZiMASZ - ciekawe warsztaty| ONLINE

Pełne atrakcji ferie dobiegły końca... W tym roku przenieśliśmy wszystkie zimowe aktywności do sieci. Zapraszamy do oglądania!!!

Joszko Broda|KONCERT ONLINE

Wisienką na torcie projektu „Waga dźwięku i koloru...” miały być warsztaty i koncert znanego multiinstrumentalisty Joszko Brody. Choć pandemia uniemożliwiła nam realizację koncertu na żywo, to jednak nie poddajemy się. Pracujemy nad przygotowaniem materiału filmowego prezentującego koncert edukacyjny w wykonaniu Joszko Brody, który udostępniony zostanie adresatom naszego projektu, czyli szkołom podstawowym i ośrodkom dla osób niepełnosprawnych, działającym na terenie naszej gminy. Ponadto, część koncertowa już niebawem będzie ogólnodostępna w sieci.

Mój pupil też kocha święta | Konkurs fotograficzny| [WYNIKI]

To był trudny wybór! Widzimy jak bardzo kochacie swoje zwierzaki! Dziękujemy Wam za udział w konkursie "Mój pupil też kocha święta". Otrzymaliśmy od Was ponad 40 zdjęć. Z tego powodu, postanowiliśmy wyróżnić aż trzy urocze zwierzaki!

ZAJĘCIA CZASOWO ZAWIESZONE

Mając w pierwszej kolejności na względzie potrzebę zapewnienia bezpieczeństwa w zakresie ochrony zdrowia i życia dla uczestników zajęć organizowanych przez Dom Kultury w Kętach, w związku z treścią Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 26 listopada 2020 r. (Dz.U. 2020 poz. 2091) w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, podjęliśmy decyzję o czasowym zawieszeniu ZAJĘĆ.

23. Festiwal Twórczości Religijnej Psallite Deo 2020|ONLINE

Ze względu na czerwoną strefę obowiązującą w powiecie oświęcimskim zmuszeni byliśmy zorganizować konkurs ONLINE. To kolejne wyzwanie jakie stanęło przed nami w 2020 roku. Dziękujemy wszystkim uczestnikom! Zapraszamy do zapoznania się z wynikami!

Konkurs fotograficzny "Tajemnice lasu" | Wyniki

Mamy przyjemność poinformować, że zostały przyznane miejsca w konkursie FOTO. Poniżej publikujemy listę osób nagrodzonych.

Sili Cesare "Sancta Dei Genitrix" Madonny | Wystawa

W miesiącach jesienno - zimowych mieliśmy przyjemność zorganizować wystawę SILI CESARE "Sancta Dei Genitrix" Madonny, która znajdowała się na piętrze Domu Kultury.

Aktywne OKOlice | NIEZWYKŁY KONKURS

Zapraszamy do udziału w nietuzinkowym konkursie. Celem jest odnalezienie ukrytych skrzynek ze skarbami...