dziś: 2022-11-30

Koncert Werusha

Werusha – zespół muzyczny z Krakowa, wykonujący muzykę rockową, folkową, folk pop i elektroniczną. Zapraszamy na Koncert w Domu Kultury w Kętach już 27. listopada, godz. 17.00.

Cholery, Miawki i Krasnoludki... Wystawa PŚDS w Kętach

Jeszcze do 22. listopada w dolnej galerii Domu Kultury można oglądać niezwykłą wystawę pt. "Cholery, Miawki i Krasnoludki, czyli Halloween po polsku"

Spektakl na podstawie "Ballad i romansów" A. Mickiewicza | Fundacja Gotowi do Działania

24.11 o godz. 11:00 zapraszamy na "Larwy" - spektakl na podstawie "Ballad i romansów" A. Mickiewicza. Organizatorzy: Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Fundacja Gotowi do Działania.

Festiwal Piosenki Harcerskiej | Wehikuł czasu za nami!

20 listopada 2022 odbył się Festiwal Piosenki Harcerskiej pt.: "Wehikuł czasu".

Operetka z Humorem |

26.11 o godz. 18:00 zapraszamy na największe przeboje operetkowe, arie duety, pieśni neapolitańskie i przeboje muzyki rozrywkowej.

Finisaż wystawy prac warsztatu malowania po numerkach w ramach projektu "Terapia Sztuką - Sztuka Terapii" | Animatorki w Akcji

Za nami Finisaż wystawy prac warsztatu malowania po numerkach w ramach projektu "Terapia Sztuką - Sztuka Terapii".

Weekend z fantastyką 2022 za nami!

W dniach 29 - 30.10.2022 r. odbył się WEEKEND Z FANTASTYKĄ!

Teatr Malucha w Domu Kultury w Kętach za nami!

Nasz DK został partnerem projektu "Teatr Malucha" organizowanego przez Małopolski Instytut Teatralny. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Jarmark Świętojański 2022 za nami!

16. października, w godz. 11:00 - 16:00 odbył się 10. Jarmark Świętojański z okazji odpustu ku czci św. Jana Kantego. Wydarzenie odbyło się pod Patronatem Burmistrza Gminy Kęty.

Pełne wzruszeń wernisaże wystaw sztuki sakralnej w ramach Festiwalu PSALLITE DEO 2022!

W ramach Festiwalu Twórczości Religijnej "Psallite Deo" 2022 odbyły się dwa wernisaże sztuki sakralnej.

Nauka gry na klarnecie | Nowość!!!

Zapraszamy na naukę gry na klarnecie. Nowość w DK!!! Zajęcia będą się odbywać w piątki po godz. 15:00.

To tylko kawalerka | Spektakl Grupy Teatralnej "Antrakt" za nami!

6 listopada na deskach DK odbył się Spektakl Grupy Teatralnej "Antrakt" pt.: "To tylko kawalerka".