dziś: 2021-10-25

Koncert duetu: Gabi Blacha & Radek Pendziałek | WSTĘP WOLNY!

23.10 o godz. 17.00 zapraszamy na wspaniały występ gości specjalnych, który odbędzie się w ramach 24. Festiwalu Twórczości Religijnej "Psallite Deo" 2021.

RSTK Grupa na Zamku Oświęcim "W sztuce sakralnej" | WYSTAWA

20.10 odbył się wernisaż wystawy "RSTK Grupa na Zamku Oświęcim w sztuce sakralnej", w ramach 24. Festiwalu Twórczości Religijnej "Psallite Deo".

Mayday 2

16.10.2021 r obejrzeliśmy spektakl teatralny Mayday 2 z Teatru Scena Polska z Czeskiego Cieszyna.

Spektakl "Weekend z R"

18 października mieliśmy przyjemność oglądać spektakl komediowy Weekend z R.

IV Rajd Motocykli Zabytkowych "Rajd Pioruna"

10 października odbył się IV Rajd Motocykli Zabytkowych "Rajd Pioruna", zorganizowany przez Grupę Motocyklową Riders on the Storm z Bielan.

Małe Kęty wystąpiły podczas koncertu jubileuszowego Dziecięcego Zespołu Pieśni i Tańca Iskierki.

Małe Kęty wystąpiły podczas koncertu jubileuszowego Dziecięcego Zespołu Pieśni i Tańca Iskierki z okazji 20 - lecia działalności.

Wycieczka do Regulic, Alwerni, Rudna i Tyńca!

2 października kęccy podróżnicy odwiedzili Regulice, Alwernię, Rudno i Tyniec.

Seniorzy z UTW wzięli udział w Olimpiadzie!

Kęccy Seniorzy z Uniwersytetu Trzeciego Wieku z sukcesami wzięli udział w XIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Sportowej Uniwersytetów Trzeciego Wieku i Organizacji Senioralnych "Trzeci Wiek na Start".

Pierwsze zajęcia w ramach Warsztatów - uszytych na miarę potrzeb!

Mamy, które biorą udział w Warsztatach - uszytych na miarę potrzeb, zaczęły swoją przygodę z krawiectwem!

Rozpoczęcie Semestru Akademickiego UTW

13 września rozpoczęła się Inauguracja Semestru Akademickiego UTW, podczas którego odbył się wykład inauguracyjny pt.: "W zdrowym ciele zdrowy mózg" prowadzony przez dr Wanda Matras-Mastalerz.

Wernisaż wystawy fotografii Magdaleny Rybij

14 września odbył się wernisaż wystawy fotografii Magdaleny Rybij z okazji XXX-lecia Teatru Wierszalin.

Benefis Jacka Zielińskiego

6 września świętowaliśmy Benefis 75 urodzin Jacka Zielińskiego w naszym Domu Kultury.