dziś: 2019-06-16

2019-06-06

Bezpieczny Przedszkolak

6 czerwca 2019r. na placu przed Domem Kultury już po raz 14 zrealizowany został program edukacyjny BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK pod honorowym patronatem Burmistrza Gminy Kęty oraz Komendanta Powiatowego Policji w Oświęcimiu.

Sukcesy Junior Beat i Kids Beat

Młodzi tancerze z grup tanecznych Junior Beat i Kids Beat już dawno przyzwyczaili nas do sukcesów, które są ich udziałem. Niemniej jednak po raz kolejny ogromnie cieszymy się z ich wysokiej formy na V Rhythm &style Rybnik 2019

Dzień EKO - Dziecka 2019

Wypłynęliśmy w daleką oceaniczną podróż. Sprawdźcie co działo się 1 czerwca w Domu Kultury w Kętach!

Konkurs plastyczny "Co skrywa ocean?" - LISTA LAUREATÓW

Dziękujemy za liczne zgłoszenia! Stworzyliście wspólnie piękny, kolorowy ocean. Już 1 czerwca 2019 zapraszamy na oficjalne ogłoszenie wyników podczas DNIA EKO- Dziecka!
2019-05-31

SENIORALIA 2019

Święto wszystkich seniorów z Gminy Kęty już 31 maja 2019. Impreza zorganizowana pod patronatem Burmistrza Gminy Kęty.
2019-05-31

Gram W Grę

GRAM W GRĘ – w piątek 31 maja po raz kolejny mogliśmy się spotkać przy grach planszowych.
2019-05-28

"Papierowy zawrót głowy" - wernisaż wystawy

To był piękny wtorek! Mieszkańcy Gminy Kęty i okolic tłumnie przyszli na wernisaż wystawy gUsToWni oraz sekcji plastycznej UTW.
2019-05-25

SUKCES SENIORÓW z Kęt na Olimpiadzie „Trzeci Wiek na Start” w Łazach

Wielkim sukcesem mogą pochwalić się Seniorzy-Sportowcy, którzy 25 maja 2019 r. Wystąpili na XI Olimpiadzie Sportowej dla Seniorów „Trzeci Wiek na Start” w Łazach.
2019-05-24

GALA FINAŁOWA XI Konkursu Muzyki Instrumentalnej "O złoty klucz wiolinowy"

Laureaci wyłonieni zostali z grona 34 instrumentalistów, którzy swoje umiejętności zaprezentowali podczas przesłuchań konkursowych 13 kwietnia. Młodzi muzycy reprezentowali placówki oświatowe, domy kultury, stowarzyszenia oraz ogniska muzyczne działające na terenie województw: małopolskiego, śląskiego i dolnośląskiego.
2019-05-22

Spotkanie Klubu Obieżyświatów – Birma

Przemysław Supernak, miłośnik podróży i fotografii, organizator wypraw i imprez podróżniczych 23 maja opowiedział słuchaczom o swojej wyprawie do Birmy w ramach kolejnego spotkania Klubu Obieżyświatów.
2019-05-20

Dzień Mamy w Domu Kultury w Kętach

Zapraszamy 25 maja 2019 na wydarzenie dla naszych Mam. Będą czekały na Was stoiska z wyrobami rękodzielniczymi, eko - kosmetykami, książkami i mnóstwem kreatywnych niespodzianek dla naszych rodzicielek. Przygotowaliśmy również warsztaty i wiele, wiele innych! /Bóg nie może być wszędzie, dlatego wynalazł matkę./
2019-05-13

Pszczelarstwo w Kętach - wystawa

Mieliśmy kolejną piękną, kolorową wystawę! Pszczołom zawdzięczamy coś więcej niż tylko miód czy inne produkty pszczele: są one kluczowe dla produkcji żywności, ponieważ to one zapylają rośliny, które spożywamy. Pasjonaci z Koła Pszczelarzy w Kętach pokazali nam swoje zbiory i narzędzia, które są im niezbędne do pracy. Była to możliwość do zaczerpnięcia sporej ilości wiedzy i sposobność do podziwiania pięknie przygotowanej wystawy.