dziś: 2018-12-18

2018-12-14

WAŻNA INFORMACJA DLA SŁUCHACZY UTW

Drodzy Słuchacze UTW, w poniedziałek 17 grudnia zapraszamy Was wyjątkowo na godzinę 16.00. Przygotowaliśmy dla Państwa program artystyczny. Będzie to także okazja do wspólnego kolędowania i złożenia świątecznych życzeń. Wykład wraz z projekcją filmu odbędą się standardowo o 17.00
2018-12-11

Spotkanie Klubu Obieżyświatów - nurkowanie na Filipinach

Grudniowe spotkanie Klubu Obieżyświatów poświęcone było nurkowaniu na Filipinach. Fascynujący podwodny świat przedstawił nam 13 grudnia Marek Mencel.
2018-12-10

Mikołajki 2018 w Domu Kultury w Kętach

Coroczne spotkania ze św. Mikołajem upłynęły we wspaniałej, świątecznej atmosferze. Tańcom, pląsom, śpiewom i… uśmiechom nie było końca.
2018-12-02

Wystawa Waszych fotograficznych pamiątek ze św. Mikołajem!

5 grudnia otworzyliśmy wyjątkową wystawę - Waszych zdjęć ze św. Mikołajem. Chcieliśmy zmobilizować całe rodziny do obejrzenia we wspólnym gronie pamiątek rodzinnych. Wśród fotografii znalazło się również wiele tych czarno - białych.
2018-11-30

Warsztaty DANCEHALL + HARMONOGRAM

Mamy nie lada gratkę dla miłośników tańca! 15 grudnia odbędą się warsztaty DANCEHALL z Natalią Borek!
2018-11-26

Zabawa andrzejkowa dla Słuchaczy UTW

Impreza Andrzejkowa dla Uniwersytetu Trzeciego Wieku stała się już tradycją. Taniec, wróżby i pyszne jedzenie - czego chcieć więcej!
2018-11-25

Andrzejki dla Mamy i Maluszka

Wzorem poprzedniego roku przygotowaliśmy wyjątkową imprezę dla rodziców i ich pociech. Było mnóstwo zabawy, wróżb i oczywiście coś na ząb!
2018-11-23

Jarmark bożonarodzeniowy 2018

Przez wiele wieków miasto Kęty słynęło z organizacji licznych targowisk i jarmarków. Żeby tradycji stało się zadość, 16 grudnia na kęckim rynku odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy.
2018-11-21

Klub Obieżyświatów - migawki z podróży do Nowej Zelandii

Jedno z najdalej od nas położonych miejsc na Ziemi. Różnorodny i tajemniczy krajobraz. To właśnie tam kręcono kultowe filmy - "Hobbita", "Władcę pierścieni", czy "Jurrasic Park". Mieliśmy przyjemność gościć Izabelę Będkowską, która pokazała nam piękno Nowej Zelandii w ramach kolejnego spotkania Klubu Obieżyświatów.

Jarmark Bożonarodzeniowy - karta i warunki zgłoszenia

Jarmark Bożonarodzeniowy - karta zgłoszenia stoiska. UWAGA: termin złożenia kart zgłoszeniowych na Jarmark Bożonarodzeniowy 2018 został przedłużony do 26 listopada 2018 r.

Zajęcia taneczne dla dorosłych

Szukasz miejsca, gdzie mogłabyś/mógłbyś rozwijać swoje umiejętności, szlifować technikę taneczną i zmierzyć się z choreografią? Rozpocznij swoją przygodę z tańcem u nas!

Muzyczny Kalejdoskop w wykonaniu Triple Triangle Trio

Wieczór 24 listopada upłynął pod znakiem jazzowej muzyki rozrywkowej, a to za sprawą wspaniałych muzyków z Triple Triangle Trio.