dziś: 2020-01-20

2020-01-16

NEPAL|Opowieści z drogi| Klub Obieżyświatów

Czy wystarczy wziąć plecak i dobre buty i wyruszyć w najwyższe góry? Czy samemu można zorganizować taki trekking? Co w Himalajach pociąga najbardziej? O tym wszystkim opowie nam Agnieszka Matusiak podczas kolejnego spotkania w ramach Klubu Obieżyświatów.
2020-01-12

28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

12 stycznie gramy dla dziecięcej medycyny zabiegowej. Tego dnia czeka na Was wiele atrakcji - koncerty, animacje i wiele, wiele innych...
2020-01-12

Mauretania w Klubie Obieżyświatów

Wielka piaskownica, po której poruszają się zdezelowane mercedesy i wiecznie uśmiechnięte wielbłądy. Przez ten pustynny kraj przejeżdża najdłuższy pociąg świata. Jest zawsze gorąco i można poparzyć się dotykając bramy auta. O magicznej oazie, pełnej zieleni, która przenosi podróżnika do raju. O tym wszystkim opowiedział nam Seweryn Gałysz.
2019-12-29

Koncert Przedsylwestrowy "3 Tenorów & Diva"

Wspaniałe, muzyczne podsumowanie 2019 roku. Największe światowe hity w wykonaniu trzech rozrywkowych tenorów i niezwykle pięknej sopranistki porwały kęcką publiczność!
2019-12-17

Wernisaż wystawy konkursu plastycznego pt. "Piernikowy zawrót głowy"

Wpłynęło do nas blisko 90 prac. Wszystkie pomysłowe, dopracowane i wspaniale pachnące. Pierniczki uczestników można podziwiać w galerii na I piętrze.
2019-12-16

Świąteczny wykład Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Poniedziałkowy wykład dla Słuchaczy Uniwersytetu trzeciego Wieku wzbogacony był o mini koncert Sekcji Wokalnej UTW pod kierunkiem Pana Leona Majkuta. Dom Kultury wypełnił się rękodziełem, muzyką i świąteczną atmosferą.
2019-12-16

Kolejne sukcesy młodych recytatorów z Kęt!

Już po raz trzeci sukcesem recytatorów z Kęt zakończył się finał 23. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Polskiej Poezji Religijnej „Pierścień św. Kingi”, który odbył się w dniach 16-17 grudnia 2019 r. Jak co roku, konkurs obfitował w niezwykle atrakcyjne wydarzenia i animacje, które z pewnością na długo zapadną dzieciom w pamięć.
2019-12-15

JARMARK BOŻONARODZENIOWY 2019

Uśmiechnięci mieszkańcy, zapach pierników i aromat grzanego wina. Moc świątecznych niespodzianek i atrakcji, a przede wszystkim wyjątkowe stoiska okolicznych rękodzielników. Tak właśnie było 15 grudnia na kęckim rynku.
2019-12-11

"Warsztatownia" - cykl twórczych spotkań dla dzieci i dorosłych

Jeśli lubisz tworzyć coś własnoręcznie, słowo "rękodzieło" wywołuje u Ciebie uśmiech na twarzy, mamy coś dla Ciebie! Zapraszamy do udziału w cyklicznych, twórczych spotkaniach o nazwie "Warsztatownia".
2019-12-09

"Małe Kęty" też spotkały się ze św. Mikołajem

Zespół Pieśni i Tańca "Małe Kęty" podczas ostatniej próby odwiedził wyjątkowy gość z całą masą pięknych prezentów. Nie zabrakło śpiewu i tańca!
2019-12-06

MIKOŁAJKI z Domem Kultury w Kętach

Magiczne, mikołajkowe dni za nami. Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami! Magiczny czas, pełen uśmiechu, tańca, barwnych dekoracji, a przede wszystkich wspaniałych dzieci, które co roku przychodzą do nas spotkać się ze św. Mikołajem.
2019-12-05

Marek Wągiel nagrodzony w Plebiscycie "Senior Roku - Poza Stereotypem"

„Jeśli twoja aktywność inspiruje innych by więcej marzyć, więcej się uczyć, więcej działać i stawać się kimś więcej to jesteś liderem.” John Quincy Adams