dziś: 2020-04-08

2020-04-05

Jarmark Wielkanocny 2020 - odwołany

Z przykrością informujemy, że w związku z pandemią koronawirusa, Jarmark Wielkanocny 5.04.2020r. zostaje odwołany. Wszystko w trosce o bezpieczeństwo.
2020-03-28

XII Konkurs Muzyki Instrumentalnej "O Złoty Klucz Wiolinowy" - ODWOŁANY

Chcemy propagować muzykę wśród dzieci i młodzieży, popularyzować grę na instrumentach, odnajdywać młode talenty i zachęcić do współpracy i wymiany doświadczeń w środowiskach krzewiących edukację muzyczną. Uczestnikami konkursu mogą być dzieci i młodzież występujące solo lub w duecie, pobierające naukę w ogniskach muzycznych, domach kultury lub indywidualnie.
2020-03-20

"Jak jeść by nie chorować?" - WYKŁAD ODWOŁANY

Jak jeść by nie chorować, a nasz mózg i ciało miały więcej energii? Dowiemy się jaki wpływ ma żywność, chemia i emocje na choroby autoimmunologiczne. Prelegenci opowiedzą nam o odpowiednim paliwie-jedzeniu dla mózgu, a także co jeść by czuć się lepiej. Zapraszamy już 20 marca!
2020-03-19

Dwa oblicza Zanzibaru|Klub Obieżyświatów - ODWOŁANE

Jeśli wybieramy się na Zanzibar, informacje praktyczne będą nam niezbędne. Pierwsza i najważniejsza z nich, to reset własnej pamięci dotyczącej podstawowych pojęć takich jak supermarket, sklep, autobus, przystanek autobusowy czy przejście dla pieszych. Warto będąc na wyspie przyswoić sobie zwrot, którym mieszkańcy często odzywają się do turystów: hakuna matata.
2020-03-18

Wystawa malarstwa Sili Cesare z Italii

Po długich wędrówkach po świecie, zawsze ścigany pasją malarską, Cesare Sili „rzucił kotwicę” wśród zielonych pagórków Toskanii. Zachwyt przyrodą i miłość do niej rozbudziły w nim tą starą, zawsze głuszoną pasję, którą czasem próbuje imitować. SILI CESARE – Niccioleta, Toscana, Italia Wystawa czynna była od 12 lutego do 20 marca.
2020-03-18

IX Festiwal Młodego Aktora - ODWOŁANY

Zapraszamy do udziału w 9 edycji Festiwalu Młodego Aktora pod patronatem Burmistrza Gminy Kęty i artystycznym patronatem Teatru Groteska w Krakowie. Na zgłoszenia czekamy do 5 marca.
2020-03-17

"Warsztatownia" - cykl twórczych zajęć dla dzieci i dorosłych - ODWOŁANE

Zachęcamy do udziału w kolejnych warsztatach! W tym miesiącu na specjalne życzenie uczestników "Wiosenne łapacze snów" oraz "Bransoletki DIY z kaboszonów".
2020-03-09

Sukces goni sukces!

W niedzielę podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca Viverso Maja Hrapkowicz i Martyna Ryłko zdobyły I MIEJSCE w kat. duety hip-hop! Niezmiennie instruktorem grup tańca nowoczesnego jest Katarzyna Nycz-Zięcina. GRATULACJE!
2020-03-06

Operetkowa Petarda Przebojów

Za sprawą wspaniałych artystów przenieśliśmy się do cudownego i wyjątkowego świata Operetki i Musicalu, pełnego miłości, czułości, wzruszeń, namiętności, gorących pocałunków...

Repertuar kinaDK - MARZEC 2020

Zapraszamy na marcowe seanse kinowe. W ofercie znajdziecie liczne propozycje dla dzieci, DKF "Poza kadrem" oraz premiery kinowe.

Harmonogram wydarzeń - MARZEC 2020

Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem wydarzeń na marzec 2020.

Kino Seniora - MARZEC 2020

Zapraszamy Państwa do Kina Seniora w naszym Domu Kultury w Kętach!