dziś: 2018-10-18

2018-10-15

Bieszczadzki Szlak

Kolejna kilkudniowa wycieczka za nami. Bieszczady, które zachwycają różnorodnością i zmiennością. My postanowiliśmy odwiedzić je jesienią. Był to doskonały wybór.
2018-10-13

EtnoWarszataty - w ramach projektu Wokół św. Jana Kantego

EtnoWarsztaty w ramach projektu "Wokół św. Jana Kantego"
2018-10-06

Michał Piec - Spotkanie Klubu Obieżyświatów

Niskobudżetowe podróżowanie w praktyce, strategie nocowania w infrastrukturze otoczenia, praktyczne rady wraz ze sporą dawką zabawnych anegdotek i powodujących gęsią skórkę historii, a także mnóstwo barwnych zdjęć, z kilkudziesięciu krajów świata i setek noclegów. Tego wszystkiego dowiedzieliśmy się na spotkaniu z Michałem Piecem w ramach Klubu Obieżyświatów.
2018-10-01

LOVESTORY - najpiękniejsze piosenki muzyki rozrywkowej

Eugeniusz Bodo, Jonasz Kofta, Andrzej Zaucha, Frank Sinatra i Leonard Cohen, czyli najpiękniejsze przeboje polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej zabrzmiały na scenie Domu Kultury w Kętach.
2018-09-28

Miasto Ocalonych - Kanti

28 września Kęty zamieniły się w Kanti - miasto przyszłości z 2077 roku. Mieliśmy przyjemność przeprowadzić grę terenową dla młodzieży z mnóstwem zagadek, szyfrów oraz tajemniczych zadań.
2018-09-27

Tandemowe Trip Love - spotkanie z podróżnikami

27.09 podczas obchodów Światowych Dni Turystyki naszymi gośćmi specjalnymi byli podróżnicy z Mikołowa: Klaudia Jadwiszczyk i Krzysztof Lewicki. TANDEMOWE TRIP LOVE czyli tandem, dwoje ludzi i pies oraz ich niezwykła podróż za koło podbiegunowe. Niesamowici ludzie pełni pasji i miłości do zwierząt.
2018-09-27

Uniwersytet Pierwszego Wieku - WAŻNE INFORMACJE

Ruszyły zapisy na kolejną edycję Uniwersytetu Pierwszego Wieku zorganizowanych przez Gminę Kęty we współpracy z Uniwersytetem Rolniczym im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Nie zwlekaj, ilość miejsc ograniczona!
2018-09-25

Targi Książki Regionalnej im. Ambrożego Grabowskiego

30 września w domu Kultury w Kętach odbyły się Targi Książki Regionalnej im. Ambrożego Grabowskiego w Kętach. Zadbaliśmy o mnóstwo prezentacji, warsztatów, występów oraz spotkań z fascynującymi ludźmi, m. in. z wyjątkowym gościem - Robertem Makłowiczem, znanym historykiem z pasją do gotowania.
2018-09-24

Święto Latawca

23 września wspólnie świętowaliśmy Dzień Latawca na stadionie TS Hejnał w Kętach. Niedzielny wiatr pomógł wyeksponować piękne, kolorowe latawce, które stworzyły dzieci na warsztatach organizowanych w Domu Kultury pod okiem pana Dariusza Szemika.
2018-09-18

Inauguracja UTW Roku Akademickiego 2018/2019

Uroczyste rozpoczęcie Roku Akademickiego 2018/2019 Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Kętach.
2018-09-18

Warsztaty robienia latawców

18 września w Domu Kultury w Kętach odbyły się warsztaty tworzenia latawców.
2018-09-11

Budżet Obywatelski - zagłosuj!