dziś: 2018-08-21

2018-08-10

Kino plenerowe z niespodzianką

Kino Plenerowe z dodatkową atrakcją!
2018-08-07

Obóz taneczny w Węgierskiej Górce

2018-08-02

Podsumowanie działalności ZPiT Małe Kęty w sezonie artystycznym 2017/18

To był niezwykle owocny sezon artystyczny dla naszego Zespołu Pieśni i Tańca "Małe Kęty", pełen występów, sukcesów i wyjazdów. Grafik pękał w szwach!
2018-08-02

Wycieczka na Słowację

Słowacja to wyjątkowy kraj. Na niewielkim obszarze można znaleźć prawie wszystko – od naturalnych skarbów, zabytków, bogatej kultury ludowej i folkloru do zabawy na ruchliwych ulicach miast. Zapraszamy do obejrzenia relacji z ostatniej wycieczki organizowanej przez Dom Kultury w Kętach.
2018-08-01

Plenerki artystyczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Eviva l'arte! - Niech żyje sztuka! Zapraszamy do kreatywnego spędzenia wakacyjnych dni.
2018-07-20

WAKACYJNA AKADEMIA PRZYGÓD 2018

Wakacyjna Akademia Przygód jak co roku przyciągnęła mnóstwo dzieci, które przez trzy lipcowe tygodnie wspólnie z Domem Kultury w Kętach bawiły się, odkrywały tajemnicze zagadki, poznawały nowe gry i zabawy oraz zwiedzały bliższe i dalsze miejscowości.
2018-07-18

Najlepsze polskie etiuty w DKF

Zapraszamy wszystkich kinomanów na czwartkowy przegląd najlepszych polskich etiud filmowych w ramach DKF.
2018-07-13

KOD na szczęście - podsumowanie projektu

KOD na szczęście - podsumowanie projektu. Zaczęło się od wspólnych spotkań... „Co my właściwie moglibyśmy zrobić ciekawego?” Było kilka pomysłów, ale jeden wyjątkowy - i to on przypadł wszystkim do gustu. Tak powstał projekt „Kod na szczęście” skupiający młodzież z terenu naszej gminy. Koordynatorem projektu została Sylwia Brzozowicz, dyrektor Domu Kultury w Kętach.
2018-07-07

V Międzynarodowy Turniej Taroka o Puchar Burmistrza Gminy Kęty

Piąta edycja Międzynarodowego Turnieju Taroka rozgrywana w sobotę 7 lipca na sali OSP Kęty Podlesie przyciągnęła 40 zawodników z Kęt, województwa śląskiego, małopolskiego oraz Czech i Słowacji.
2018-07-02

Sukcesy Grupy Teatralnej BAJDURKI

To był niezwykle owocny rok dla naszej grupy teatralnej działającej przy Domu Kultury w Kętach pod kierunkiem p. Marii Karaim.
2018-07-02

Nasze Brzdące w Mini Zoo

Ostatni dzień czerwca spędziliśmy w Mini Zoo "KUCYK" w Inwałdzie.
2018-07-01

Repertuar Kina w lipcu

KINOdk zaprasza na lipcowe seanse!