dziś: 2019-11-22

2020-01-12

ZOSTAŃ Z NAMI WOLONTARIUSZEM WOŚP

Lecimy przed siebie, łapiemy ten dobry wiatr, który myślę, że łapaliśmy nawet kilka dni temu. Trochę się te wszystkie nasze żagle napięły, oby złapały pełen wiatr, oby dostały takiej naprawdę wielkiej siły – mówił Jerzy Owsiak. Czekamy na Ciebie!
2019-12-29

Koncert Przedsylwestrowy 3 Tenorów & Diva

Największe światowe hity w wykonaniu 3 rozrywkowych tenorów i niezwykle pięknej sopranistki porwą i rozgrzeją do czerwoności nawet najbardziej wymagającą publiczność...
2019-12-11

"Warsztatownia" - cykl twórczych spotkań dla dzieci i dorosłych

Jeśli lubisz tworzyć coś własnoręcznie, słowo "rękodzieło" wywołuje u Ciebie uśmiech na twarzy, mamy coś dla Ciebie! Zapraszamy do udziału w cyklicznych, twórczych spotkaniach o nazwie "Warsztatownia".
2019-12-09

Świąteczny Konkurs Plastyczny

Zapraszamy do udziału w tegorocznym Świątecznym Konkursie Plastycznym - "Piernikowy zawrót głowy". Na prace czekamy do 9 grudnia.
2019-12-06

MIKOŁAJKI z Domem Kultury w Kętach

Hoł, hoł, hoł! Już dzisiaj zachęcamy do udziału w Mikołajkach organizowanych tradycyjnie w naszych skromnych progach. Przygotowaliśmy dla Waszych pociech spektakl pt. "Jaś i Małgosia" i oczywiście spotkanie ze św. Mikołajem!
2019-12-02

UWAGA, SZACHIŚCI!

Informujemy, że Kółko Szachowe w dniach 25.11.2019r. oraz 2.12.2019r. zostaje odwołane. Zajęcia zostaną odrobione w innym terminie.
2019-11-26

"Fascynujący świat pająków i skorpionów" - wystawa żywych okazów

Tego jeszcze nie było! Niesamowita, edukacyjna wystawa o pajęczakach. Pośród 50 żywych zwierząt zobaczyć można sławną „czarną wdowę” (Latrodectus mactans), największego ptasznika na ziemi (Theraphosa blondi) oraz Pandinus imperator – największego ze skorpionów.
2019-11-25

Jarmark Bożonarodzeniowy 2019 | STOISKA - karta zgłoszeniowa

Już dzisiaj serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, a w szczególności twórców ludowych, przedsiębiorców, koła gospodyń wiejskich oraz firmy i instytucje - do skorzystania z możliwości prezentacji oraz sprzedaży swoich wyrobów na Jarmarku Bożonarodzeniowym, który odbędzie się 15 grudnia 2019 r. na Rynku w Kętach.
2019-11-25

Andrzejki dla Rodzica i Malucha

Zapraszamy na kolejny bal dla Waszych pociech! To wydarzenie pełne zabaw, tańca i śmiechu. Przebranie mile widziane.
2019-11-23

"Kariera po polsku" w Kętach

Satyra na płyciznę intelektualną i moralną naszych czasów. Nie trzeba czegoś umieć, wystarczy być odpowiednio bezczelnym i chwalić się znajomościami żeby zrobić karierę. Karierę po polsku. Komedia, prawdziwa komedia. Zapraszamy!
2019-11-18

Tworzymy formację taneczną!

Czy Wasze pociechy lubią taniec towarzyski? Szukacie dla nich możliwości większego rozwoju i szansy na sceniczne występy? Szukamy chętnych, pozytywnych dzieciaków w wieku od 7-9 lat do utworzenia formacji tanecznej (pary mieszane). Do odważnych świat należy!
2019-11-01

Repertuar kinaDK - LISTOPAD 2019

Zapraszamy na wrześniowe seanse kinowe. W ofercie znajdziecie liczne propozycje dla dzieci, DKF "Poza kadrem" oraz premiery kinowe.