dziś: 2020-04-10

Aktualności

2020-08-30

Wesołych Świąt!

Z okazji Świąt Wielkanocnych składamy wszystkim najlepsze życzenia. Niech ten wyjątkowy czas napełni Państwa serca otuchą i nadzieją oraz pozwoli przezwyciężyć nawet największe trudności. Życzy Dyrektor Domu Kultury w Kętach Sylwia Brzozowicz wraz z pracownikami.
2020-08-29

KOMUNIKAT W ZWIĄZKU Z PANDEMIĄ KORONAWIRUSA

W związku z pandemią koronawirusa, w trosce o mieszkańców, od 16.03.2020r. od godz. 12.00 do odwołania wprowadzone zostały zmiany w funkcjonowaniu Urzędu Gminy Kęty i jednostek podległych Urzędowi. Jednocześnie informujemy, że wszystkie zajęcia, wydarzenia kulturalne oraz kinoDK w Domu Kultury w Kętach zostają ODWOŁANE. Czytaj dalej...
2020-08-28

PROSTY GEST MA ZNACZENIE!

Z uwagi na duże ryzyko zarażenia koronawirusem, szczególnie seniorzy oraz osoby z obniżoną odpornością, nie powinny opuszczać swoich domów. Dołącz do grupy GMINA KĘTY RAZEM na facebook'u i sprawdź jak możesz pomóc!
2020-08-28

Weekend z R. - przeniesiony na 28.08.2020r.

Mistrzowska farsa Robina Hawdona pełna znakomitych kreacji. Londyn. Lata dwudzieste. Clarice i Roger to małżeństwo szczęśliwe, spełnione, odnoszące sukcesy na każdej płaszczyźnie. Rozumieją się bez słów, nie widzą świata poza sobą. Lecz to tylko pozory. Przepełnieni są miłością, ale czy tylko do siebie? Okazuje się że „ta” miłość może być ogromnym problemem. Zapraszamy Was już 14 marca!
2020-06-30

Zajęcia taneczne ONLINE!

Nadszedł czas na #KulturęOnline z prawdziwego zdarzenia! Katarzyna Nycz-Zięcina, instruktor grup tańca nowoczesnego będzie prowadzić dla Was zajęcia zdalnie! Kliknij dowiedz się, kiedy Twoja grupa zatańczy wspólnie.
2020-06-13

DNI KĘT 2020

Wesołe miasteczko, liczne animacje, czy kino plenerowe... a przede wszystkim KONCERTY! Na muzyczny weekend zapraszamy w weekend 13 i 14 czerwca 2020.
2020-05-28

"To jest chore!"| Kabaret Młodych Panów

Młodzi Panowie brzydzą się żartem chamskim i prostackim. Kabaret Młodych Panów przedstawia nam historie z życia wzięte i delikatnie odbite w krzywym zwierciadle dobrze wyważonego humoru. Zapraszamy na wieczór pełen humoru!
2020-04-24

Mayday 2 - przeniesiony

Kto z Was widział brawurowo zrealizowany spektakl MayDay z Teatru Scena Polska z Czeskiego Cieszyna, pewne, że nie zawaha się kupić biletu na MayDay 2. Ci zaś z Państwa, którzy nie mieli okazji obejrzeć części pierwszej, już po kilku minutach akcji MayDay 2, będą świadomi perypetii naszych bohaterów.
2020-04-22

DZIADY - NOC DRUGA| Teatr Wierszalin z Supraśla

Zapraszamy na wydarzenie, którego w Kętach jeszcze nie było! Już w kwietniu Teatr Wierszalin zaprezentuje nam spektakl "Dziady - Noc Druga". Kliknij i sprawdź!
2020-04-17

Nadzwyczajna Gala Operowo - Operetkowa| Grupa Operowa Sonori Ensemble

„Gala Operowo-Operetkowa” w wykonaniu Grupy Operowej Sonori Ensemble to wyjątkowy koncert przywodzący na myśl najwspanialsze tradycje operowe.
2020-03-25

Jedwabistość Duszy| wystawa prac Heleny Dzionyk

Wiele z nich to obrazy abstrakcyjne, bardzo piękne kolorystycznie, utrzymane w ciepłej tonacji barw. Są wynikiem refleksji artystki nad sensem życia ludzkiego, narodzinami, przemijaniem. Stanowią wizję tego co było, jest i być może. Chociaż wszystkie z nich zostały przez artystkę nazwane, to jednak ilu będzie odbiorców jej sztuki, tyle tytułów jej prac. Obecnie zajmuje się unikatową sztuką tworzenia obrazów na zwiewnym, delikatnym jedwabiu. Dochodziła do tej techniki samodzielnie, osiągając w niej mistrzostwo.
2020-03-25

Wiosenny Konkurs Plastyczny

Zapraszamy do udziału w Plastycznym Konkursie na "Najpiękniejszy wianek". Termin składania prac: 25 - 30 marca.