dziś: 2020-02-21

2020-03-28

XII Konkurs Muzyki Instrumentalnej "O Złoty Klucz Wiolinowy"

Chcemy propagować muzykę wśród dzieci i młodzieży, popularyzować grę na instrumentach, odnajdywać młode talenty i zachęcić do współpracy i wymiany doświadczeń w środowiskach krzewiących edukację muzyczną. Uczestnikami konkursu mogą być dzieci i młodzież występujące solo lub w duecie, pobierające naukę w ogniskach muzycznych, domach kultury lub indywidualnie.
2020-03-20

"Jak jeść by nie chorować?"|wykład

Jak jeść by nie chorować, a nasz mózg i ciało miały więcej energii? Dowiemy się jaki wpływ ma żywność, chemia i emocje na choroby autoimmunologiczne. Prelegenci opowiedzą nam o odpowiednim paliwie-jedzeniu dla mózgu, a także co jeść by czuć się lepiej. Zapraszamy już 20 marca!
2020-03-20

Mayday 2 - spektakl komediowy

Kto z Was widział brawurowo zrealizowany spektakl MayDay z Teatru Scena Polska z Czeskiego Cieszyna, pewne, że nie zawaha się kupić biletu na MayDay 2. Ci zaś z Państwa, którzy nie mieli okazji obejrzeć części pierwszej, już po kilku minutach akcji MayDay 2, będą świadomi perypetii naszych bohaterów. Zapraszamy już 20 marca!
2020-03-18

IX Festiwal Młodego Aktora - Kęty 2020

Zapraszamy do udziału w 9 edycji Festiwalu Młodego Aktora pod patronatem Burmistrza Gminy Kęty i artystycznym patronatem Teatru Groteska w Krakowie. Na zgłoszenia czekamy do 5 marca.
2020-03-14

Weekend z R. - zapraszamy na spektakl!

Mistrzowska farsa Robina Hawdona pełna znakomitych kreacji. Londyn. Lata dwudzieste. Clarice i Roger to małżeństwo szczęśliwe, spełnione, odnoszące sukcesy na każdej płaszczyźnie. Rozumieją się bez słów, nie widzą świata poza sobą. Lecz to tylko pozory. Przepełnieni są miłością, ale czy tylko do siebie? Okazuje się że „ta” miłość może być ogromnym problemem. Zapraszamy Was już 14 marca!
2020-03-06

Operetkowa Petarda Przebojów

Za sprawą wspaniałych artystów przeniosą się Państwo do cudownego i wyjątkowego świata Operetki i Musicalu, pełnego miłości, czułości, wzruszeń, namiętności, gorących pocałunków...
2020-03-02

Sielska Toskania

Udostępniamy informację o propozycji wspaniałego wyjazdu. Organizatorzy zapraszają do udziału w niesamowitej wyprawie do Toskanii. Zapisy: Barbara Lachendro - Kruczała, 694 314 901.
2020-02-25

UWAGA! Odwołane zajęcia z panią Karoliną Niedzielą!

Informujemy, że wszystkie zajęcia w dniach 25.02 (wtorek) oraz 27.02 (czwartek) z Panią Karoliną Niedzielą zostają odwołane. Zajęcia zostaną odrobione w dniu 7.03. Szczegółowy harmonogram pojawi się wkrótce. Za utrudnienia przepraszamy.
2020-02-22

Beskidzki Festiwal Tańca 2020

Tej imprezy nie może zabraknąć w harmonogramie wydarzeń Domu Kultury w Kętach! Już 22-23 lutego tancerze z całej Polski rozgrzeją kęckie parkiety do czerwoności! Sprawdźcie co dla Was planujemy.
2020-02-20

Daleko...może Patagonia? Relacja z wyprawy górsko-krajoznawczej|Klub Obieżyświatów

Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach Klubu Obieżyświatów już 20.02.2020. Tym razem o Patagonii opowie nam Katarzyna Jamróz.
2020-02-12

Wystawa malarstwa w filatelistyce

Dom Kultury w Kętach zaprasza na wystawę "Malarstwo polskie i zachodnioeuropejskie w filatelistyce." Wystawa czynna od 12 lutego do 13 marca.
2020-02-12

Wystawa malarstwa Sili Cesare z Italii

Po długich wędrówkach po świecie, zawsze ścigany pasją malarską, Cesare Sili „rzucił kotwicę” wśród zielonych pagórków Toskanii. Zachwyt przyrodą i miłość do niej rozbudziły w nim tą starą, zawsze głuszoną pasję, którą czasem próbuje imitować. SILI CESARE – Niccioleta, Toscana, Italia Zapraszamy na wystawę malarstwa realistycznego autorstwa Sili Cesare. Wystawa czynna od 12 lutego do 20 marca.