dziś: 2022-05-25

Nabór do Sekcji Krawieckiej DK | wolne miejsca

Wszystkim miłośnikom sztuki krawieckiej Dom Kultury w Kętach przedstawia ofertę stałych, cotygodniowych warsztatów. Podczas zajęć uczestnicy od podstaw będą uczyć się szycia ubrań (bluzki, spódnice, sukienki, spodenki itp.) a także przedmiotów użytkowych, tj. poszewki, rękawice kuchenne, torby i wiele innych, przydatnych rzeczy.

Grupa środowa: zajęcia odbywać się będą raz w tygodniu, w środy, po 3 godziny od 16:00 do 19:00 - BRAK MIEJSC!

Grupa poniedziałkowa: zapraszamy do zapisów!

Dom Kultury w Kętach zapewnia maszyny do szycia Juno by Janome E1015 (7szt.), akcesoria krawieckie tj. nożyce, obcinaczki do nici, rozpruwacze, metry, szpilki itp., salę przystosowaną do prowadzenia zajęć i oczywiście instruktora.
Istnieje możliwość przynoszenia na zajęcia własnej maszyny do szycia.

Uczestnik zajęć we własnym zakresie zaopatruje się w potrzebne tkaniny i akcesoria pasmanteryjne. Listę rzeczy potrzebnych na zajęcia, z odpowiednim wyprzedzeniem przygotowuje instruktor prowadzący zajęcia – pani Sylwia Drebszok.

Miesięczny koszt zajęć to 210 zł.

Szczegółowe informacje na temat zajęć oraz zapisy w pok. nr 4 DK – tel. 33/ 844 86 77.