dziś: 2022-08-10

Twórz z nami kulturę! | Praca w DK

Dom Kultury w Kętach zatrudni na stanowisku: INSTRUKTOR  (1 etat)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Elastyczny czas pracy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatek stażowy za wysługę lat.
  • Świadczenia socjalne.
  • Praca w przyjaznej i miłej atmosferze.

Zakres obowiązków:

  • Organizacja i prowadzenie działalności kulturalnej, konkursów, koncertów, spektakli i innych wydarzeń artystycznych;
  • Poszerzanie oferty DK;
  • Opracowywanie i realizowanie programów, projektów i innych przedsięwzięć dla dzieci, młodzieży i dorosłych;
  • Aktywizacja uczestnictwa w kulturze, rozwoju i kształtowaniu kultury poszczególnych środowisk poprzez organizację i prowadzenie działań animacyjnych.
  • Dostosowanie ofert programowych do potrzeb środowiska, zainteresowań poszczególnych grup odbiorców i bieżących wydarzeń;
  • Udział w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie ze środków publicznych i pozabudżetowych;
  • Pełnienie obowiązków związanych z obsługą odbiorców kultury i uczestników zajęć w Domu Kultury w Kętach;
  • Współpraca z jednostkami samorządu terytorialnego podczas realizacji działań kulturowych;
  • Przestrzeganie ustalonego harmonogramu.

Wymagania:

  • Podstawowa wiedza z zakresu organizacji imprez kulturalnych;
  • Dobra znajomość obsługi komputera ze szczególnym uwzględnieniem edytorów tekstowych i obsługi poczty elektronicznej;
  • Umiejętność współpracy z ludźmi, łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów;
  • Kreatywność, otwartość na nowe pomysły, skrupulatność,  terminowość, elastyczność i umiejętność pracy w napiętych terminach;
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy, dyspozycyjność;
  • Umiejętność współpracy w zespole;
  • Umiejętność analizy danych i wyciągania wniosków;
  • Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania w pełni z praw publicznych; niekaralność za umyślne przestępstwa lub umyślne przestępstwa skarbowe.

CV należy składać osobiście w sekretariacie Domu Kultury w Kętach (ul. Żwirki i Wigury 2a, I piętro pok. 105) lub mailowo na adres: poczta@domkultury.kety.pl
w tytule „Aplikacja na stanowisko INSTRUKTORA”

Dokumenty należy składać w terminie do 19.08.2022 r.

Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie.