dziś: 2024-05-02

GAME FACTORY Kęty 2024!

Zapraszamy na Game Factory Kęty 2024: Turniej Esportowy na Szczycie!

Wpiszcie sobie w kalendarze datę 6-7 lipca, bo to właśnie wtedy Dom Kultury w Kętach stanie się areną finałowych zmagań wyjątkowego wydarzenia! Game Factory Kęty 2024 to prawdziwe święto dla miłośników gier komputerowych, gdzie rywalizacja przeplata się z emocjami, a umiejętności graczy są wystawione na próbę.

W tegorocznej edycji możecie spodziewać się konkurencji w kilku ciekawych kategoriach:

• Counter Strike 2 - kategoria OPEN (liczba miejsc ograniczona, w przypadku zgłoszenia większej ilości drużyn eliminacje online)
  • Counter Strike 2 - kategoria SZKOŁY
  • ŚREDNIE (liczba miejsc ograniczona, w przypadku zgłoszenia większej ilości drużyn eliminacje online)
  • EA Sports FC 24 - kategoria OPEN (liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń)
  • EA Sports FC 24 - kategoria SZKOŁY PODSTAWOWE (darmowy udział!)

Eliminacje przeprowadzone zostaną w trzech szkołach:

Najlepsi z eliminacji staną do walki w fazie finałowej podczas Game Factory 2024. Naszym Głównym Sponsorem jest firma Beskid Media, zapewniająca świetne warunki do rywalizacji online dzięki superszybkiemu i stabilnemu łączu światłowodowemu!

Partnerami wydarzenia są szkoły ZDZ w Kętach, Wadowicach oraz Andrychowie, które będą gospodarzami turniejów eliminacyjnych dla szkół podstawowych, a nasz Dom Kultury w Kętach zapewni doskonałe miejsce do rozgrywek.

Już nie możemy się doczekać tego e-sportowego święta! Zapraszamy do zapisów:

Do zobaczenia na Game Factory Kęty 2024! Niech zwycięży najlepszy!