dziś: 2024-04-27

Zajęcia stałe | oferta dla dorosłych

Dom Kultury w Kętach w Roku Artystycznym 2023/2024 oferuje szereg zajęć stałych dla dorosłych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Ceramika – NOWOŚĆ!
zajęcia w czwartki, co 2 tygodnie. Koszt: 210 zł / miesiąc
Zajęcia skierowane do wszystkich pragnących rozwijać swoje umiejętności manualne, poznać ceramiczne techniki tworzenia przedmiotów oraz spełniać się twórczo.

Kurs Artystyczny
zajęcia 1 x w tyg. po 120 min. Koszt: 150 zł/miesiąc
Zajęcia przygotowujące do egzaminów do szkół plastycznych oraz dla pasjonatów rysunku i malarstwa, dedykowane osobom z uzdolnieniami plastycznymi.

Joga o poranku – NOWOŚĆ!
czwartki, w godz. 8:15 - 9:15
Zapisy pod nr tel.: 33/844 86 70
Zacznij dzień pozytywnie, z dobra energią! Cztery spotkania w miesiącu, w grupie 5-12 osób!
koszt: 80 zł / miesiąc

Joga wieczorna – NOWOŚĆ!
czwartki, w godz. 19:15 - 20:15
Zapisy pod nr tel.: 33/844 86 70
Osiągnij harmonię duszy na zakończenie dnia! Cztery spotkania w miesiącu, w grupie 5-12 osób!
koszt: 80 zł / miesiąc

Malarstwo Olejne
zajęcia 1 x w tyg. po 180 min. Koszt: 180 zł/miesiąc
Kurs skierowany jest do osób, które chcą spełniać swoje pragnienie twórczej aktywności, bez względu na wiek i własne możliwości.

TAI CHI CHUAN – NOWOŚĆ!
Informacje i zapisy: 664 168 691, mail. anakorzen@gmail.com
Forma aktywności dla osób prowadzących siedzący tryb życia; z obniżonym poziomem sprawności fizycznej; po kontuzjach i chorobach lub dla osób szukających spokojnych, relaksujących ćwiczeń, usuwających stres i przemęczenie.

Emisja Głosu
zajęcia 90 min./2 x w miesiącu, Koszt: 90 zł
Emisja głosu to proces wydobywania się dźwięku podczas śpiewu czy recytacji. Dbanie o głos powinno być niezbędnym elementem funkcjonowania każdego wokalisty.

Szycie
zajęcia 1 x w tyg. po 180 min. Koszt: 250 zł/miesiąc
Nauka szycia ubrań, przedmiotów użytkowych, dokonywania poprawek krawieckich, korzystania z burd i gotowych wykrojów.

Zespół Pieśni i Tańca „Kęty’
zajęcia 1 x w tyg. po 90 min. Koszt: 25 zł/miesiąc
Wielopokoleniowy zespół o ponad 40-letniej historii, wpisany w tradycję i kulturę Kęt, kultywujący folklor swojego regionu i regionów ościennych. Jest laureatem międzynarodowych i krajowych festiwali.

Grupa Teatralna „Antrakt”
zajęcia 2 x w tyg. po 120 min. Koszt: zajęcia bezpłatne
To propozycja zrzeszająca aktorów - amatorów pow. 18 roku życia, którzy podczas zajęć rozwijają swoje teatralne pasje.

Jazz dla Kobiet +30
czwartki, godz. 18:00 - 19:00, koszt 80 zł / miesiąc
zajęcia 1 x w tyg. po 60 minut

Pozwól sobie na większą swobodę ruchu i ekspresji, a także improwizacji.

HIP-HOP 30 + Koszt: 80 zł/miesiąc
środy, godz. 17:00 - 18:00
Pozwól sobie na  taniec pełny ekspresji i dynamiki.
zajęcia 1 x w tyg. po 60 min.

Warunkiem zapisu na zajęcia jest wypełnienie i dostarczenie deklaracji do pokoju nr 4 (budynek główny DK, parter) od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 do 15:00 lub drogą mailową: poczta@domkultury.kety.pl

Deklaracje do pobrania na stronie lub w pokoju nr 4.

Informacji na temat sekcji udzielamy również telefonicznie: 33/844 86 89 od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 do 15:00.

Szczegółowe informacje na temat sekcji (w tym płatności) znajdują się na: www.domkultury.kety.pl, w zakładce: SEKCJE I ZESPOŁY.