dziś: 2024-04-29

Bob z Miasta Dylan | widowisko teatralno-muzyczne

"Bob z Miasta Dylan - historia chłopca, który pomylił życie ze śmiercią".

Widowisko teatralno-muzyczne “Bob z Miasta Dylan - historia chłopca, który pomylił życie ze śmiercią” to niezwykły mariaż muzyki i teatru. Na scenie wystąpią jednocześnie aktorzy oraz zespół PM2 Collective, którzy opowiedzą mroczną historię pełną miłości, nostalgii, nienawiści i muzyki.

Jakie zakończenie czeka na bohaterów?

Będziecie musieli przekonać się sami. Historia oparta na motywach z albumu koncepcyjnego “Bob z Miasta Dylan: Historia chłopca, który pomylił życie ze śmiercią” zespołu PM2 Collective, zawierającej 10 autorskich utworów utrzymanych w stylistyce americana i alternative rock. “Bob z miasta Dylan - historia chłopca, który pomylił życie ze śmiercią”.

12.11.2023 r., godzina 18:00 Dom Kultury w Kętach.

Bezpłatne wejściówki dostępne są pod numerem telefonu 784 530 234 (rezerwacje) oraz w pokoju nr 4 Domu Kultury w Kętach.