dziś: 2024-05-01

Na scenie i na ekranie | Akcja Zima za nami!

"ZIMA W MIEŚCIE – KĘTY 2024" - Wspaniała Przygoda Dla Najmłodszych!

W dniach 12 - 16 luty 2024 nasze pociechy miały okazję spędzić niezapomniane ferie zimowe z Domem Kultury w Kętach, gdzie czekały na nie liczne atrakcje i emocjonujące wydarzenia. Program "AKCJI ZIMA" zapewnił im wiele radości i bezpiecznej zabawy przez okres wolny od szkoły. #akcjazima to jest to!

Już na samym początku dzieci miały okazję spotkać się z przedstawicielami policji, co miało nie tylko wymiar edukacyjny, ale także przyniosło im mnóstwo radości. Zajęcia zapoznawcze oraz warsztaty plastyczne wzbudziły ogromne zainteresowanie najmłodszych, którzy chętnie uczestniczyli we wszystkich aktywnościach.

Wycieczka do Bielska-Białej była jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń. Spektakl "Ach, jak cudowna jest Panama" oraz zwiedzanie Teatru Lalek "Banialuka" z pewnością zrobiły na dzieciach ogromne wrażenie. Dodatkowo, zabawa w Ninja Park sprawiła, że ferie stały się jeszcze bardziej ekscytujące.

Kolejne dni obfitowały w różnorodne zajęcia. Warsztaty pantomimy, plastyczne oraz Walentynkowa Gra Terenowa dostarczyły dzieciom mnóstwo rozrywki i kreatywnej zabawy.

Wycieczka do Katowic była prawdziwym hitem programu. Projekcja filmu "Akademia Pana Kleksa" w kinie Helios rozpoczęła dzień w doskonałym stylu. Natomiast warsztaty rysunku w Bajce Pana Kleksa oraz zwiedzanie interaktywnej wystawy "Kleks. Magia Kina" były niezwykle inspirujące dla najmłodszych.

Ostatni dzień "AKCJI ZIMA" nie zawiódł oczekiwań. Zajęcia modelarskie, zabawy ruchowe oraz teleturniej "Jeden z dziesięciu" sprawiły, że dzieci mogły zakończyć ferie z uśmiechem na twarzy i mnóstwem niezapomnianych wspomnień.

Dzięki zróżnicowanemu programowi i świetnej organizacji - "ZIMA W MIEŚCIE – KĘTY 2024" stała się prawdziwą przygodą dla najmłodszych, która na długo pozostanie w ich pamięci!

Dziękujemy za wspólną zabawę! Do zobaczenia w wakacje, podczas "AKCJI LATO".