dziś: 2024-05-02

Gala Muzyczna | podsumowanie roku artystycznego 2022/2023

Wtorkowe popołudnie w sali kameralnej należało do muzycznie uzdolnionych dzieci i młodzieży - uczestników sekcji wokalnej i instrumentalnej DK.

Na widowni zasiedli rodzice, opiekunowie i zaproszeni goście. Wśród publiczności można było dostrzec radość i dumę na twarzach rodziców, którzy oglądali popisy muzyczne swoich pociech.

Po zakończeniu występów nastąpił czas podsumowań. Zastępca Dyrektora Domu Kultury Piotr Wojtyczek podziękował uczniom za ich zaangażowanie i ciężką pracę, a także wyraził swoje uznanie dla zaangażowania  instruktorów: pani Marii Kozieł, pani Katarzynie Wojszczyk i pani Aleksandrze Stępień, którzy poświęcili wiele czasu i wysiłku, aby przygotować ten wyjątkowy występ. Na koniec wraz z Burmistrzem Krzysztofem Janem Klęczarem wręczył dyplomy uczestnikom szkółek muzycznych, co wzmocniło ich poczucie satysfakcji i dumy z osiągniętych rezultatów.

Uroczyste zakończenie szkółek muzycznych działających w Domu Kultury było nie tylko doskonałą okazją do prezentacji talentów młodych artystów, ale także wyrazem uznania dla ich ciężkiej pracy i determinacji.

Już niebawem zapraszamy na nowy sezon artystyczny 2023/2024!