dziś: 2024-04-29

Kolęda Pędzlem Malowana | Wernisaż 20 grudnia

Tegoroczna edycja nosi tytuł "Kolęda pędzlem malowana". To wyjątkowe wydarzenie, które skierowane jest do różnych grup wiekowych i osób o różnych zdolnościach, promując jednocześnie sztukę w świątecznym klimacie. Poniżej przedstawiamy listę osób nagrodzonych (kolejność alfabetyczna):

Ida Adamus

Iga Tlałka

Aleksander Zaręba

Wiktoria Żywioł

Wręczenie nagród nastąpi na pokonkursowym wernisażu w środę, 20.12, godz. 17:00.

Komisja konkursowa dokona oceny prac z podziałem na kategorie:

1. Dzieci w wieku przedszkolnym do lat 6,

2. Dzieci w wieku 7-12 lat,

3. Młodzież w wieku 13-18 lat,

4. Dorośli,

5. Osoby z niepełnosprawnością intelektualną i ruchową.

Ogłoszenie wyników:

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie www.domkultury.kety.pl w dniu 18 grudnia 2023 roku.

Wernisaż wystawy pokonkursowej:

Nagrody oraz dyplomy dla laureatów zostaną wręczone podczas wernisażu wystawy w dniu 20 grudnia 2023 roku.

Kontakt:

W razie dodatkowych pytań można skontaktować się pod numerem telefonu: 33/844 86 78

Zachęcamy wszystkich mieszkańców Kęt i okolic do wzięcia udziału w konkursie "Kolęda pędzlem malowana" i dzielenia się swoją twórczością w magicznej atmosferze świąt. To doskonała okazja, aby wspólnie celebrować sztukę i radość świąteczną!