dziś: 2021-04-23

KOMPETENCJE MEDIALNE|szkolenie dla dzieci i młodzieży

Witajcie po świętach!
Jeszcze niedawno zapraszaliśmy Was do udziału w pierwszym szkoleniu, a dziś rusza nabór do kolejnego!
Zapraszamy dzieci oraz młodzież w wieku od 10 - 18 lat na bezpłatne warsztaty "Kompetencje medialne", w ramach projektu „Sieć na kulturę w podregionie oświęcimskim”.
Podczas zajęć nauczymy się poprawnie poszukiwać informacji w Internecie oraz rozpoznawać nieprawdziwe treści. Dowiemy się, co to jest Netykieta, "bańka informacyjna" czy algorytm. Poznamy darmowe narzędzia pakietu biurowego, zainstalujemy aplikację Google Lens. Poznamy również legalne źródła zdjęć, filmów i ilustracji.
Zajęcia ONLINE planowo odbywać będą się 2x w tygodniu po 90 min w małej grupie uczestników.
Udział w warsztatach jest całkowicie darmowy!!!

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 12.04.2021r.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!
Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie: 607 321 604, mail: marta.szymla@domkultury.kety.pl

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (działanie 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej”).