dziś: 2024-04-29

Koncert "Gotowi na Jazz - Benefis 75. urodzin Kazimierza Jonkisza

Gotowi na Jazz - Benefis 75. urodzin Kazimierza Jonkisza.

Koncert "Gotowi na Jazz - Benefis 75. urodzin Kazimierza Jonkisza" odbędzie się 9 listopada 2023 r. o godzinie 18:00 w Domu Kultury w Kętach.

Na scenie wystąpią: Kazimierz Jonkisz, Piotr Matusik, Marcin Żupański, Eugeniusz Kubat, Dawid Broszczakowski, Michał Wódz, Monika Mendrok-Mika, Rafał Piskorek oraz zaproszeni Goście.

Całość tego wyjątkowego wydarzenia poprowadzi niezrównany Paweł Błędowski.

Kazimierz Jonkisz, urodzony 9 listopada 1948 roku w Wilamowicach, to wybitny polski jazzowy perkusista i pedagog, wciąż kształcący kolejne pokolenia perkusistów. Jego muzyczna kariera rozpoczęła się w młodym wieku, a pasja do muzyki towarzyszy mu przez całe życie. To nie tylko utalentowany perkusista, ale także postać legendarnej rangi na polskiej scenie muzycznej. Jego wkład w rozwój jazzu w Polsce jest nieoceniony, a energia i pasja do muzyki nadal inspirują zarówno słuchaczy, jak i młodych artystów. Będzie to niezwykłe święto muzyki, które zgromadzi na jednej scenie wyjątkowych artystów. Przygotujcie się na niezapomniane występy!

“Gotowi na Jazz - Benefis 75. urodzin Kazimierza Jonkisza”
9.11.2023r, godzina 18:00

Bezpłatne wejściówki dostępne są pod numerem telefonu 784 530 234 (rezerwacje) oraz w pokoju nr 4 Domu Kultury w Kętach.