dziś: 2022-11-30

Prywatna klinika | spektakl komediowy | Bilety wyprzedane

UWAGA! Bilety wyprzedane!!!

"Prywatna Klinika" 19 listopada 2022, godz. 18.00
Dom Kultury w Kętach
ul. Żwirki i Wigury 2

Bilety w cenie 90 zł do nabycia w pok. nr 2 DK lub online na: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/79744/K%C4%99ty/Prywatna+Klinika/ 

Masz ochotę na prawie 2-godzinną doskonałą zabawę? Koniecznie musisz obejrzeć "Prywatną Klinikę". Spektakl przygotował Teatr z Czeskiego Cieszyna, ten sam zespół twórców i wykonawców, których tak entuzjastycznie przyjęła publiczność uczestnicząca w "Mayday" i "Mayday II". Tu również wyrazistość postaci i komedia omyłek stanowią największy walor farsy Johna Chapmana i Dave'a Freemana. Pewnego dnia w eleganckim mieszkaniu atrakcyjnej kobiety dochodzi do niecodziennego spotkania, w którym uczestniczą jej kochankowie, ich żony, najlepsza przyjaciółka, a także...nietrzeźwy, były mąż. Coraz bardziej nieprawdopodobne sploty dowcipnych sytuacji, kolejne nieporozumienia i próby ich wyjaśnienia wywołują salwy śmiechu wśród publiczności. Humor rozwija się od pierwszej do ostatniej sceny, aż do zaskakującego finału. 

Zapraszamy na przezabawną farsę, w której nie brakuje szalonych zbiegów okoliczności, pomylonych tożsamości i karykaturalnych sytuacji.

Reżyseria: Karol Suszka

Występują: Harriet - Małgorzata Pikus

Gordon - Grzegorz Widera

Alek - Zbigniew Radek

Ryszard - Tomasz Kłaptocz

Anna - Joanna Litwin

Magda - Lidia Chrzanówna

Mildred - Barbara Szotek-Stonawski


powrót do wydarzeń